3 פלטפורמות להעברת קבצים גדולים

העברת קבצים גדולים

תוהים איך אתם יכולים להעביר קבצים גדולים בקלות ובתוך זמן קצר ברשת? ישנן דרכים רבות לעשות זאת, והרי שאם אתם רוצים לעשות זאת בצורה שהכי מתאימה לכם, אז יהיה כדאי לכם להבין לפני הכול למי אתם רוצים לשלוח את הקבצים ומהי הדרך שבה אתם מעדיפים לעשות זאת.

בכדי שתוכלו להחליט בקלות כיצד אתם רוצים לשלוח את הקבצים הגדולים שלכם, יהיה כדאי לכם לעקוב אחר ההמלצות שלנו, שכן אנו בטוחים שזה יעזור לכם לגבש החלטה שתוכל לעזור לכם להיות הרבה יותר מרוצים.

  • גוגל דרייב – דרך גוגל דרייב תוכלו לשלוח קבצים גדולים ביותר לרשימת מיילים רלוונטית. כך שאתם יכולים להעלות את הקבצים בתוך זמן קצר ולתת רק לאנשים ספציפיים גישה לקבצים הללו. זה ללא ספק יאפשר לכם לעשות זאת בקלות.
  • אתרים לשליחת קבצים – ישנם אתרים ייעודיים אשר מאפשרים להעלות ולשלוח קבצים לפי אימייל או פשוט לאחסן אותם על ענן. כך שזוהי גם כן אפשרות לא רעה בכלל אם אתם מחפשים אחר אופציה לשלוח קבצים גדולים בקלות ובמהירות.
  • אפליקציות מתאימות – רוצים לשלוח או לשתף קבצים גדולים דרך הפלאפון שלכם? זה גם כן משהו שתוכלו לעשות בעזרת אפליקציות מתאימות. ישנן לא מעט אפליקציות מהסוג הזה שיכולות לענות על הדרישות שלכם ולאפשר לכם לעשות זאת.

תחליטו איך אתם מעדיפים לשלוח את הקבצים שלכם ובהתאם לכך תוכלו גם לבחור בפתרון המתאים ביותר. חשוב לזכור שבמרבית פלטפורמות המייל של היום ניתן לשלוח קבצים גדולים, כך שזוהי גם כן אפשרות שעשויה להתאים לכם אם אתם מחפשים אחר פתרון שיהיה כמה שיותר נוח ופשוט.

אם אתם מחפשים אחר פתרונות לשליחת קבצים שיוכלו להתאים ספציפית לדרישותיו של פורטל ארגוני שאתם מנהלים או צרכי החברה שאתם עומדים בראשה, אז תוכלו פשוט לפנות אל חברה מקצועית שתוכל להציע לכם שירותי ענן שיתאימו בדיוק לכם. זה יעזור לכם לגבש פתרונות שמתאימים לכם.

שימו לב שיהיה כדאי לכם לערוך השוואה בין כל החברות השונות ומה שיש להן להציע לכן, שכן כך אתם תוכלו להיות הרבה יותר מההחלטה שאתם בוחרים לקבל וזה פשוט יעזור לכם בכל המובנים.

קראו גם על:

ERP priority

תוכנת סקראץ'

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קורס פייתון לילדים

שפת התכנות Python, היא שפת תכנות עוצמתית ורב-תכליתית שנמצאת בשימוש נרחב בתעשיית הטכנולוגיה. זוהי בחירה מצוינת עבור ילדים המעוניינים ללמוד כיצד לקודד, מכיוון שהוא קל

קרא עוד »