פיתוח אפליקציות – להפוך את הרעיון למציאות

פיתוח אפליקציות

לכל אחד מאיתנו יש רעיון, לכל אחד מאיתנו יש חזון, משהו שהוא רוצה להפוך מדבר כתוב על הנייר לדבר אמיתי, דבר חדש, ייחודי, יוצא דופן, מסוג הדברים שמתבשלים בראש והוא חולם להפוך לדבר אמיתי, ממשי.

אחת הדוגמאות הטובות לכך, היא אפליקציה. בעידן בו כל אחד מאיתנו מסתובב עם מכשיר סלולר או טאבלט עם מגוון רחב של אפליקציות, הרי שזה לא מפתיע שלכל אחד מאיתנו יש חלום לפתח אפליקציה שגולשים ישתמשו בה, זה גם לא מפתיע שלכל אחד מאיתנו יש רעיון לאפליקציה, הרי אנחנו נתקלים באינספור דברים במהלך היום, אשר נדמה לנו שבזכות אפליקציה אחת קטנה, נוכל לפתור בעיות גדולות לא רק לנו אלא גם לאחרים, ואיזו דרך טובה יותר לעשות את זה מאשר באמצעות אפליקציה?

בשביל להפוך רעיון למציאות, אנחנו צריכים לעשות כמה דברים. ראשית, אנחנו צריכים לסדר את כל המחשבות, לדעת כיצד אנחנו מעבירים את האפליקציה מרעיון ממשי למציאות. הכל אולי על הנייר, אך לפחות אנחנו צריכים שזה יהיה מסודר תחילה, בשביל שיהיה לנו עם מה לעבוד.

שנית, אנחנו צריכים לחפש חברה שמתמחה בפיתוח אפליקציות על מנת שזו תוכל באמת לעזור לנו בתהליך, תוכל להעביר עבורנו את הרעיון מהנייר לדבר אמיתי, להפוך את החלום למציאות.

שלישית, אנחנו צריכים לבצע את כל התהליך דרך החברה, בשביל לדעת אם יש לנו עם מה לעבוד וכיצד. למשל, מחקר על הנושא, מי קהל היעד, מה בדיוק אנחנו צריכים בשביל זה, מה בסיס הנתונים שנדרש בשביל לייצר אפליקציה כזו, וכל דבר אחר.

ארבע, אנחנו צריכים למצוא חברה שתוכל לא רק לפתח עבורנו את האפליקציה אלא גם תוכל לבצע את כל מה שנדרש לאחר מכן, בין אם מדובר על פיתוח אפליקציות אנדרואיד או אייפון. בין אם זה שירות טכני, תיקון באגים, עדכון, כל דבר שאנחנו צריכים, כל דבר שהוא מהותי על מנת שהאפליקציה תעבוד כמו שצריך, בצורה הכי טובה ותשרת אותנו ואת הלקוחות שלנו.

חמש, אנחנו צריכים לדעת בדיוק מה אנחנו רוצים להשיג באמצעות האפליקציה מהתחלה ועד הסוף.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קורות חיים מתכנת

קורות חיים מתכנת

מתכנת מחשבים הינו מקצוע מבוקש, וכאשר מתפנה משרה נחשקת, רבים יהיו מעוניינים לעבוד כמתכנתים במקום המתאים להם. המעסיקים מקבלים מידי יום קורות חיים רבים, לעיתים

קרא עוד »