עיצוב לוגו לעסק – מקימים עסק חדש? כך תעצבו לו לוגו

אחד הרגעים המעניינים והמרגשים בחייו של עסק חדש, הוא הרגע בו מעצבים לו לוגו. הרי לוגו זה הפנים של העסק וברגע שמעצבים לו אחד כזה, אשר ניתן להתחיל לפרסם את העסק, אפשר להתחיל לשלוח הודעות, מכתבים, דיוורים, לעלות פרסומים שונים, כעת אפשר לזהות את העסק בצורה ברורה דרך הלוגו שלו.

עיצוב לוגו לעסק הוא לא דבר פשוט וקל. זה דורש התייחסות להרבה מאוד פרטים קטנים וגדולים. יחד עם זאת, כשמעצבים לוגו לעסק חדש, אפשר לקחת את החזון שרוצים לייצר לעסק, את מה שרוצים להציע ללקוחות השונים, ובצורה כזו, אפשר למכור להם את זה דרך הלוגו.

כלומר, אפשר לשחק עם זה לא מעט ואפשר להיות מאוד יצירתי וללא שום מגבלות. כך יהיה הרבה יותר קל להגיע אל הנקודות הרלוונטיות בשביל לעצב לוגו שיתאים לעסק ויקרוץ לקהל, וימשוך אותו לרכוש מוצרים ושירותים מהעסק.

איך עושים את זה בצורה נכונה?

ראשית, צריך לחשוב איך בדיוק רוצים לאפיין את העסק, איך רוצים למכור אותו לקהל וכיצד עיצוב לוגו לעסק יכול לעזור בהיבט זה. צריך לחשוב איך מאפיינים לוגו בצורה כזו, שיהיה ניתן למכור דרכו את מה שהעסק מציע.

שנית, חשוב שהלוגו יהיה רלוונטי, חדשני, ויותר מכל, חשוב שיהיה מקורי. אין טעם לייצר לוגו שדומה ללוגואים של עסקים אחרים. זה מבלבל וגרוע מכך, מיד אפשר לקלוט שהוא לא מקורי.

שלישית, יש לייצר לוגו שיהיה קל מאוד לעבוד איתו, אפילו אם משתמשים בו רק בדרכים מתקדמות, טכנולוגיות, עדיין, רצוי שזה יהיה לוגו קליט שיהיה ניתן לעבוד איתו גם בדרכים אחרות, בכל זמן ובכל צורה, לכל צורך עסקי.

 

נכתב בשיתוף סטודיו אספקלריא עיצוב גרפי

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אילו עבירות מחשב קיימות?

עבירות מחשב או כפי שהן מכונות בשפה המקצועית משפטית עבירות סייבר צצות להן עם התקדמות התקשורת הדיגיטלית בינינו בין אם מדובר בשליחת מיילים, פייסבוק, אינסטגרם,

קרא עוד »