דגשים לבחירת בתי דפוס להדפסה של אמצעי תשלום

shopping-business-money-pay-50987

החלטתם שאתם רוצים להזמין אמצעי תשלום מודפסים ומעוצבים? אם כך, טבעי שאתם תוהים איך לעשות את זה בצורה נכונה. זה שיש היום הרבה בתי דפוס שיכולים לתת לכם שירות כזה ברחבי הארץ זה נכון, אך בפועל לא כולם מספיק טובים ומקצועיים. מבולבלים? לא יודעים כיצד תבחרו את בית הדפוס הנכון לכם? נסו לפעול בהתאם לדגשים הבאים: 

 

  • המקצועיות – בדקו האם מדובר על בית דפוס מקצועי 
  • הוותק – האם זה בית דפוס שעוסק בהדפסת אמצעי תשלום מזה שנים 
  • ההמלצות – האם זה בית דפוס שכולם ממליצים עליו בחום 
  • השירות – האם השירות שאתם צפויים לקבל אדיב ומהיר 

 

אין מקום לפשרות: אם אתם רוצים להדפיס אמצעי תשלום מעוצבים עם הלוגו של החברה פנו רק אל הטובים ביותר, ויפה שעה אחת קודם.
בקישור זה תוכלו להתרשם משירותי חברת 'אופסט קולור' המתמחה בהדפסת שיקים ממותגים.

 

האם הדפסת אמצעי תשלום זה יקר? 

 

אין ספק שזה עוד נתון שכדאי לכם להתייחס אליו, כי אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לשלם יותר. בפועל, כשמדברים על הדפסת אמצעי תשלום אומנם מדברים על עבודה מקצועית לכל דבר, אך זה לא אומר שאתם חייבים לפנות אל בית הדפוס שייתן לכם את ההצעה הכי גבוהה. קחו בחשבון שיש כמה גורמים שיכולים להשפיע על העלויות, כמו לדוגמא: האם אתם רוצים להדפיס כמות גדולה של אמצעי תשלום או שאתם זקוקים לכמות קטנה? ובנוסף, אם תפנו אל בית דפוס שעוסק בתחום הזה מזה שנים ושיש לו מוניטין, עלול להיות שתשלמו קצת יותר. 

 

למה כדאי להשקיע בכך? 

 

אתם עדיין תוהים מדוע כדאי להדפיס אמצעי תשלום מעוצבים? לא ברור לכם למה רצוי לשלב את לוגו החברה באמצעי התשלום? האמת היא, שמדובר על כלי שיווקי לכל דבר ועניין. אתם יכולים להיות בטוחים שאם תשקיעו בעיצוב של אמצעי התשלום אנשים ישימו לכך לב. בצורה כזאת תוכלו לשווק גם בעזרת אמצעי התשלום את העסק ולכן זו השקעה חכמה שחבל לוותר עליה. הזמינו עוד היום את השירות הזה מבית הדפוס המוביל ותראו שהדבר היחיד שלא תבינו, זה איך יכול להיות שלא עשיתם זאת קודם. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אילו עבירות מחשב קיימות?

עבירות מחשב או כפי שהן מכונות בשפה המקצועית משפטית עבירות סייבר צצות להן עם התקדמות התקשורת הדיגיטלית בינינו בין אם מדובר בשליחת מיילים, פייסבוק, אינסטגרם,

קרא עוד »