איך בוחרים את האנטי וירוס הנכון עבור המחשב שלנו?

המחשב שלנו חייב בהגנה מפני וירוסים חיצוניים. הם יכולים לחדור שלא במכוון ממחשב של חבר, לקוח, ספק ועוד, אבל יכולים להישתל גם במזיד לטובת סחיטה, שאיבת מידע, לריגול, לדרישת כופר ועוד. נשאלת השאלה איך לבחור תוכנת אנטי וירוס שתספק הגנה  מקסימאלית לדגם המחשב שברשותנו. התשובה מורכבת אבל קיימים קריטריונים ופרמטרים קבועים שעלינו להתחשב בהם. בסופו של דבר, כל אחד בוחר את התוכנה המתאימה ביותר לצרכיו, למחשב וגם למחיר יש משמעות בהחלטה.

תכונות נדרשות

  1. יעילות התוכנה – אחת העושה עבודה יעילה. כלומר: תדע לגלות את האיום הקיים על המחשב ותנטרל אותו ביעילות. מאידך, חשוב לבחור באחת שלא תתריע על גורם עוין כאשר אין סיבה אמיתית לכך. כמו, למשל, בעת הורדת קובץ.
  2. כובד התוכנה – מומלץ לא לבחור בתוכנות כבדות התופסות נפח רב מזיכרון המחשב. מה שעלול לפגוע בביצועיו.
  3. ממשק נוח – התוכנה חייבת להיות נוחה לעבודה ולא עמוסה מדי בפיצ'רים מיותרים. שיהיה ניתן לסרוק איתה בקלות וכזאת שלא תפגע ביעילות העבודה.
  4. תוכנה מחברה מוכרת –  כלל ידוע הוא כי מוצר מחברה בעלת מוניטין הינו מוצר שנעשה בו שימוש רב בקרב הציבור והעובדה הזאת תורמת, בין היתר, לאמינותו. הדבר נכון גם לגבי תוכנות אנטי וירוס אשר מסוגלות לבצע את משימותיהן ביעילות רבה.

שירות מקצועי

מומלץ לרכוש תוכנה מחברה בעלת מוניטין בתחום. שירותיה כוללים ייעוץ, הנחיות התקנה, תמיכה וליווי ככל הנדרש. כל החבילה הזאת במחירים ובתנאים נוחים לכל כיס. ברשותה מבחר תוכנות היכולות להתאים לדגמי מחשב רבים, ולכן, קיימת גמישות רבה בבחירתן. תוכנת אנטי וירוס מתאימה למחשב שלנו תספק לנו את השקט הנפשי הנדרש רבות.

מוזמנים להתרשם ממגוון האנטי וירוסים שלנו: https://se-keys.com/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אילו עבירות מחשב קיימות?

עבירות מחשב או כפי שהן מכונות בשפה המקצועית משפטית עבירות סייבר צצות להן עם התקדמות התקשורת הדיגיטלית בינינו בין אם מדובר בשליחת מיילים, פייסבוק, אינסטגרם,

קרא עוד »