איך אוטומציה קשורה לעסק שלכם?

1393968-min

אם יצא לכם לשמוע על המושג אוטומציה בהקשר לעסק שלכם אבל לא ממש ידעתם להגיד מה הקשר, הרשו לנו להגיד שהקשר ביניהם הוא די נחוץ. בקצרה, אתם יכולים לראות באוטומציה כלי עזר שמקצר לכם זמנים ועושה את העבודה בצורה אוטומטית ויעילה.

 

כדי לעשות סדר בדברים, מה זה אוטומציה?

אוטומציה היא חלק ממערך בניית תוכנה. תוכנה יכולה להיות אפליקציה, אתר אינטרנט ולמעשה כל תוכנה אינטראקטיבית הנדרשת לפעולות חוזרות ורציפות מול אנשים שונים. כשקיימות פעולות חוזרות ונשנות שעל המתכנת לבצע בכל פעם מחדש, תפקיד האוטומציה לעשות זאת במקומו. לפי הפקודות שנתנו לה היא יכולה לסיים מקבץ פעולות בטווח זמן קצר באופן משמעותי מאשר אם היה על המתכנת לעשות זאת.

 

איך היא מתקשרת לעסק שלכם?

גם אם לעסק שלכם אין אתר אינטרנט או אפליקציה, זה לא אומר שהעסק שלכם לא משתמש באוטומציה ואפילו מבלי לשים לב. מספיק שיש לכם תוכנה המקושרת לקופה שסופרת את ההכנסות שלכם, אתם כבר עושים פעולות חוזרות בכל פעם שאתם מחייבים דרך תוכנת הקופה. האוטומציה קיימת בתוכנת הקופה שלכם והיא זו שמסייעת לכם לחזור על אותן הפעולות מבלי להסתבך או לעבוד קשה הרבה יותר.

אם קיימת לכם אפליקציה, הרי שאתם וודאי יודעים שחלק מבניית האפליקציה והפיכתה לאיכותית למשתמש היא הבקרה שלה והבדיקה שהיא אכן עובדת כשורה. כשיש את צוות ה-QA שיכול לסייע לכם בבדיקת התוכנה, יש גם את הצורך באוטומציה שתגרום לאפליקציה לעבוד באופן רציף, לחזור על פעולות קיימות לפי מה שהוגדר לה.

לסיכום,

אוטומציה היא אולי חלק קטן בעסק שלכם, אבל היא חלק נחוץ המאפשר לכם לעבוד בצורה חלקה, מהירה ונוחה וללא כל הפרעות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

יועץ אינסטלציה

אין ספק כי יועץ אינסטלציה יכול להיות שימושי במיוחד לכל סוג של פרויקט בניה. מדובר על בעל מקצוע המסוגל לסייע במגוון רחב של שירותים שונים,

קרא עוד »