איך לבחור אחסון?

כלים לאנשי דיגיטל

בחירת האחסון הנכון עבור אתר האינטרנט שלכם היא חיונית מאוד עבורכם ועבורו. כשאתם מחפשים אחסון טוב אתם מחפשים את האחסון שיוודא שאכן כל המידע שלכם קיים, שמור ועובד כראוי בכל מצב. אם נודה באמת, לא חסרות חברות אחסון שישמחו לשרת אתכם ואת העסק שלכם ועם כל כך הרבה, איך תדעו במה לבחור?

> למגוון כלים לאנשי שיווק ודיגיטל לחצו כאן!

הנה כמה דברים שאתם חייבים לוודא שיהיו לאחסון כשאתם בוחרים אותו:

שטח האחסון

ממש כמו בעולם הפיזי, גם לאתר האינטרנט שלכם צריך להיות מקום. לכן, בהתאם לגודל האתר ובהתאם לחזון שלכם לגביו, תרצו לבחור את השטח הנכון שיכיל את האתר שקיים לכם כיום ושיוכל להכיל את האתר שלכם בעתיד, כשיגדל.

אבטחה

כיוון שהתחרות בין אתרי האינטרנט יכולה להיות גדולה, קשוחה ואכזרית, אחד הדברים הראשונים שאתם רוצים לבדוק כשהדבר מגיע לאחסון, זה רמת האבטחה שלו. ממש כמו שאתם נועלים את העסק שלכם בסוף יום עבודה ומגיעים ביום שלאחריו כשהכל בסדר, אתם רוצים לוודא שהכל מאובטח גם כשזה מגיע לאתר האינטרנט שלכם, הלא זהו העסק שלכם.

תמיכה

על אף שלא מדובר בקשר ישיר לאתר האינטרנט שלכם, אתם בהחלט רוצים שיהיה מישהו בצידו השני כאשר אתם צריכים אותו. לכן, גם כשאתם בוחרים את האחסון שלכם, חשוב מאוד לוודא שיהיה איש קשר עימו תוכלו לשוחח ולפתור את הבעיות במידה ויצוצו כאלה.

מהירות וגיבוי

אם יש משהו שאפשר להודות בו בעולמינו הוא שלאנשים אין זמן. גם כאשר מדובר בעלייה והורדה של אתרי אינטרנט. אם אתר האינטרנט יהיה איטי מדי לגלישה, אנשים במהרה יעזבו אותו. אך אם האחסון שלכם יהיה גדול מספיק עבור כל הדאטה שלכם, תוכלו לראות זאת על הגלישה באתר.

 

לסיכום, אחסון לאתר האינטרנט שלכם הוא לא דבר שאתם רוצים לקחת בקלות ראש. אחרי הכל, כל האתר שלכם והמידע שצברתם מאוחסן שם. למידע ופרטים נוספים בקרו באתר https://digitalbox.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תוכנת REVIT

מה היא תוכנת REVIT?

תוכנת REVIT, הינה תוכנה המשמשת במיוחד אדריכלים ומעצבים בכדי להוציא את הפרויקטים שלהם לאור. זוהי תוכנה מתוחכמת עם הרבה מאוד פונקציות ואהודה ביותר על אדריכלים.

קרא עוד »
הורדת סרטונים מיוטיוב

הורדת סרטונים מיוטיוב

בהזדמנויות שונות, אנו נתקלים בסרטונים ברשת, אותם נרצה לשמור לצפייה בהמשך. פייסבוק ויוטיוב, הן שתיים מפלטפורמות הווידאו המקוונות הפופולריות ביותר. מדריך זה ידריך אתכם כיצד

קרא עוד »