מק מיני 2018

מק מיני

כפי שאנחנו יודעים, מדי שנה חברת אפל מוציאה לשוק מכשירים חדשים. בין אם מדובר במכשירי אייפון חדשים, אייפד, וכן מכשירים אחרים. אחד המכשירים שזוכים מדי שנה לחידוש ושדרוג הוא מחשב מק מיני.

אותו מחשב שמשמש לא מעט בעלי מקצוע בתחומים שונים, בפרט גרפיקאים ומעצבים בתחומים שונים, ובכלל אנשים שעוסקים באומנות, עיצוב ודברים ויזואליים אחרים שדורשים עבודה עם מחשב איכותי ותוכנות ברמה גבוהה.

גם ב-2018 הוציאה אפל מחשב מק מיני חדש עם שלל פונקציות איכותיות אשר משדרגות את תנאי העבודה של כל מי שבוחר לעבוד עם מחשב זה, ואין ספק שהדגם החדש הוא מהטובים ביותר שקיימים היום בשוק המחשבים, לא רק במחשבים בעלי אפיון דומה אלא בכלל.

מחשב מק מיני הוא אומנם קטן מימדים, אך יש בו דברים שהופכים אותו למאוד משמעותי ומאוד איכותי. בין היתר, הוא עובד על המעבדים החדשים של חברת אינטל, כולל סיקס קור, וקוואד קור, הוא כולל הטכנולוגיה החדשה והמהירה ביותר של thunderbolt 3, שמאפשר לחבר את המחשב למסך חיצוני, דיסק קשיח, פס רחב וכל דבר אחר, אפילו אפשר להתחבר אל כרטיס גרפי חיצוני, ובכך להוסיף למחשב כוח נוסף. הוא דיסק SSD עם שני טרה, מעבד עם זיכרון של עד 64  ג'יגה בייט, כרטייס מסך ברמה הגבוהה ביותר ועוד.

צריך להדגיש שני פרטים חשובים, ראשית, בדומה למוצרים אחרים של אפל, גם כאן אפשר למצוא דגמים שונים למק מיני ב-2018, החל מדגם בסיסי וכלה בדגם מתקדם. שנית, אם עד עכשיו היה נהוג להשתמש במק מיני לצורך מחשב שיתפקד לצד מכשירים אחרים, הפעם מדובר במכשיר שפועל בפני עצמו, וניתן לבצע בו מגוון רחב של דברים, לכן משתלם לנצל זאת.

לסיכום, רצוי מאוד לקרוא על המפרטים של הדגמים השונים ולהחליט בסופו של דבר איזה מבין הדגמים הכי מתאים לנו. בין אם זה ביחס לצרכים שלנו ובין אם זה בכלל על פי מה שאנחנו מחפשים ועל פי מה שאנחנו צריכים בשביל ליהנות מעבודה איכותית, נוחה ויעילה לאורך זמן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תוכנת REVIT

מה היא תוכנת REVIT?

תוכנת REVIT, הינה תוכנה המשמשת במיוחד אדריכלים ומעצבים בכדי להוציא את הפרויקטים שלהם לאור. זוהי תוכנה מתוחכמת עם הרבה מאוד פונקציות ואהודה ביותר על אדריכלים.

קרא עוד »
הורדת סרטונים מיוטיוב

הורדת סרטונים מיוטיוב

בהזדמנויות שונות, אנו נתקלים בסרטונים ברשת, אותם נרצה לשמור לצפייה בהמשך. פייסבוק ויוטיוב, הן שתיים מפלטפורמות הווידאו המקוונות הפופולריות ביותר. מדריך זה ידריך אתכם כיצד

קרא עוד »