פריוריטי

פריוריטי

רבים מאתנו כבר שמעו על המושג פריוריטי אך לא לכולם מספיק ברור על מה בדיוק מדובר ומהי בעצם התרומה של אותה מערכת לפלטפורמות השונות. אז אנחנו כאן בדיוק לשם כך. ננסה ללמוד ולהבין מהי פריוריטי ולמה היא כל כך שימושית ונחוצה.

פריוריטי – נעים להכיר

פריוריטי היא מערכת ממוחשבת אשר כל תפקידה הוא תמיכה אינטגרטיבית בכל מה שקשור למהלכים העסקיים של כל חברה קיימת. כיום יש בכל מערכת הרבה ממשקים וכמה וכמה מערכות ניהול אשר יוצרים מטבע הדברים הרבה מאוד עומס על מערכות המחשוב השונות.

על כן ישנו פתרון מעולה המכונה פריוריטי. מדובר במערכת אשר היא מאגדת בתוכה את כל המידע על אודות המהלכים השוטפים של העסק או של החברה כאשר היא גם מסנכרנת את כל המידע הקיים בכל הסניפים ובכל המחלקות, זה למעשה מייעל מאוד ומשפר את הביצועים באופן כללי של כל החברה כולה והיא מאפשרת את הניהול העסקי הרגוע והזורם.

אפשר לומר כי באמצעות הטמעת פריוריטי אפשר ליצור שליטה מיטבית על כל מערכותיו של העסק. זו שאיפה של כל בית עסק שחפץ לצמוח, לשגשג ולהצליח.

המודולים של מערכות פריוריטי

למעשה מאגדת מערכת פריוריטי תחת ממשק אחד את מודולים הבאים.

  • הנהלת חשבונות וניהול הכספים – כל הנושא של ניהול חשבונות הוא נושא מאוד מורכב וכמובן גם מאוד מרכזי בכל עסק. היות ויש צורך בניהול עקבי ומחושב של הכספים לארוך כל הדרך. מודול מיוחד במערכת פריוריטי משפר מאוד את כל זה.
  • שיווק ומכירות – מודול מיוחד מחזק את המחלקות העוסקות בשיווק ומכירה אשר זה למעשה הנשמה של העסק.
  • ייצור – הייצור על כל הסעיפים המרכיבים אותו כמו הייצור הכללי והייצור של כל מוצר באופן ספציפי.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה שיווק ממוקד

כיום לכל חברה יש לא מעט אפיקי פרסום אפשריים לרבות הקמת בלוג ופרסום תכנים, פרסום על בסיס הקלקות, דיוור לרשימת תפוצה, רשתות חברתיות, כתבות אאוטבריין

קרא עוד »