בית תוכנה – לאילו פרוייקטים זה מתאים?

בית תוכנה

בתי תוכנה בישראל החלו לצוץ מעל פני שטח בעיקר בשני העשורים האחרונים. עשורים שבהם התחוללה קדמה טכנולוגית ענפה חכמה ומהירה. לפני 20 שנה, הקשר היחיד (המחווט) שניתן היה לקיים באמצעים טכנולוגיים – היה נעשה באמצעות מרכזיות וטלפונים של חברת בזק וחברות תקשורת מתחרות. עם זאת כיום, בשל הטמעה עמוקה של עולם אינטרנטי מהיר וחדשני – אפשר לתקשר בדרכים מגוונות, החל באמצעות סמארטפונים, רשתות חברתיות, הודעות מהירות ומסרים מהירים, עד לשימוש באלגוריתם חכם שיודע לזהות את הצרכים של המשתמשים – לפי צירוף משתנים ואגירת מידע – ובכך להציג למשתמש פרסומים הנוגעים לצרכיו באופן אוטומטי. 

אם אתם רוצים להכנס אל המשחק לפתח אפליקציות חדשות/ להתאים בית תוכנה לצרכים של הבית העסק שלכם / או להנגיש מידע באופן חכם – כדאי שתבחרו בית תוכנה מקצועי ומומלץ. אבל מתי כדאי לבחור בשירותים של מומחים בבניית תוכנה? הנה כמה תרחישים נפוצים: 

התאמת תוכנות ויישומים עבור צרכים של ארגונים גדולים וקטנים

אנשי עסקים, בעלי חברות, יזמים, ראשי ארגונים, חטיבות ממשלתיות ועוד: כולם רוצים להנגיש תכונות מקצועיות עבור העובדים שלהם ולספק מערכת חכמה עבור לקוחות או קהלי יעד. במקרים כאלה יש לבחור מתכנתים מומחים באספקת תוכנות לארגונים גדולים וקטנים. 

ייצור תוכנות מדף

במקרים של צורך בתוכנות מדף יש ליצור קשר עם מומחים בתחום התוכנה. תוכנות מדף הן כאלה שמיועדות עבור סוג צרכנים או קהל יעד ספציפי. לעיתים יש לפתח את היישומים עבור דרישות ספציפיות של צרכנים בעוד שמומחים בתחום ידעו כיצד לאפשר נגישות עבור שוק צרכים פוטנציאלי. 

פיתוח אפליקציות

אפליקציות הן יישומים שנועדו לייעל פעולות יומיומיות בסיסיות של צרכנים ראו באתר http://www.igates.co.il. הפיתוח המקצועי דרוש מומחים בפיתוח אפליקציות לסמארטפון, או בצוותים מומחים בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד. שתי מערכות הפעלה נפוצות.  

ייעוץ וליווי

צוותים של מתכנתים נועדו גם כדי לייעץ וללוות חברות הזנק, מוסדות, ארגונים ועסקים תוך ליווי צמוד בכול השלבים הנחוצים. בכך אפשר לפתח יוזמות החל משרתי ניהול עד יחידות קצה ולעשות זאת באופן מקצועי ונכון.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קורס פייתון לילדים

שפת התכנות Python, היא שפת תכנות עוצמתית ורב-תכליתית שנמצאת בשימוש נרחב בתעשיית הטכנולוגיה. זוהי בחירה מצוינת עבור ילדים המעוניינים ללמוד כיצד לקודד, מכיוון שהוא קל

קרא עוד »