מה נכלל תחת משרות לאבטחת מידע

משרות האקינג

סייבר הוא לא מקצוע אחד אלא הוא מחולק לענפים רבים של יידע. אם אדם אומר לכם שהוא עובד בהייטק או בסייבר, תצטרכו לשאול אותו באיזה תחום בעולם הסייבר הוא עוסק. נביא כאן כמה משרות שנכללות תחת השם "סייבר".

מה נכלל תחת משרות לאבטחת מידע |

אנשי מקצוע מאבטחת הסייבר שמתמחים במשרות האקינג, מגנים על ארגוניהם מפני התקפות ברשת על ידי הגנה על חומרה, רשתות, שרתים ונתונים מפני הפרות אפשריות. 

אנשי מקצוע אלה עשויים לנתח סיכונים מבניים, לעסוק בפריצה אתית לבדיקת חולשות על ידיד גורמים זדוניים, או לחקור התקפות סייבר ברמה גבוהה יותר כדי לזהות דפוסי התנהגות עבריינית ולפתח להם פתרונות.

משרות לאבטחת סייבר |

משרות לאבטחת סייבר מתרחבות במהירות ברחבי העולם. אבטחת מידע למשל, צפויה לגדול ב- 32% בין 2018 ו 2028, והיא מכפילה יותר מחמש פעמים את הצמיחה בכל העיסוקים הארציים. 

כאשר חברות מסתמכות יותר ויותר על מחשובי ענן, מתקפות סייבר מתרחשות לעתים קרובות יותר. ארגונים בכל ענפי התעשייה מגיבים על ידי חיזוק הגנות הסייבר שלהם ופתיחת מקומות עבודה נוספים בנושא אבטחת סייבר.

שכר עובדי הסייבר |

בעוד שהשכר, בדרך כלל, משתנה לפי מיקום גאוגרפי ואזורי תעשיה, אנליסטים בתחום האבטחה מרוויחים שכר ממוצע שנתי של 98,350 דולר לפחות. עדיין אתם מתלבטים באיזה מקצוע הכי כדאי לכם לבחור? 

מה צריך כדי לעבוד בסייבר? |

משרות רבות בתחום אבטחת הרשת והסייבר בכלל, דורשות לפחות תואר ראשון במדעי המחשב, אבטחת מידע או תחום קשור אחר. חלק מהמעסיקים עשויים להעדיף תואר שני. כך או כך, אם אתם באמת חושבים על מעבר למקצועות אלו, עשו זאת כבר היום ותתחילו להרוויח בגדול.

קראו עוד על: משרות סייבר ואבטחת מידע

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה שיווק ממוקד

כיום לכל חברה יש לא מעט אפיקי פרסום אפשריים לרבות הקמת בלוג ופרסום תכנים, פרסום על בסיס הקלקות, דיוור לרשימת תפוצה, רשתות חברתיות, כתבות אאוטבריין

קרא עוד »