למה צריך לחשוש בכל הנוגע על אחסון מידע בענן?

הענן הוא מערכת אחסון המידע העיקרית. זהו מדיום של העברת נתונים, אחסון ושליפה. מחשוב ענן מאפשר לנו לאחסן ולגשת לנתונים בצורה יעילה יותר מאשר מערכות מקומיות. זה גם מגביר את מהירות עיבוד הנתונים ומאיץ את כל התהליך העסקי. בעזרת מחשוב ענן, אנו יכולים לאחסן מידע בצורה מבוזרת, ולבטל את הצורך בשרתים מרכזיים או מסדי נתונים שלעיתים איטיים להגיב.

סוגי אחסון בענן:

אחסון מידע בענן הוא מושג נפוץ מאוד כיום. זהו שירות האחסון בענן הנפוץ ביותר והוא התפתח מלהיות רק טכנולוגיה לחלק יומיומי מחיינו. בחלק זה נתמקד כיצד פועל אחסון בענן ומהם היתרונות והחסרונות שלו. כמו כן, נדון כיצד להשתמש באחסון בענן בעסק שלך. . סוגי אחסון בענן ישנם שני סוגים שונים של אחסון בענן. יש אחסון ענן ציבורי ואחסון ענן פרטי. הסוג הפרטי משמש עסקים לאחסון קבצים אך הם אינם משותפים עם הציבור הרחב. סוגי האחסון הציבוריים משמשים בעיקר ככלי לעסקים לשתף ולשתף פעולה עם אנשים אחרים. הוא משמש לאחסון קבצים חשובים אך לא חסויים או אישיים. דוגמאות לסוגים אלה של אחסון בענן כוללות: • תיבת דואר נכנס – לשיתוף מקוון, כגון מחקר, או למטרות שיתוף פעולה. • DropBox – שירות מבוסס אינטרנט , פופולרי עבור מסמכים משותפים, גיליונות אלקטרוניים ומצגות. • Evernote – הכלי לרישום הערות מבוסס ענן הידידותי למשתמש – כלי לכידה ושיתוף של הערות, עם מוניטין של קלות שימוש ופשטות. צרכנים אינם צריכים לאחסן את הנתונים שלהם בשרתי אחסון ענן ציבוריים; הם יכולים פשוט להעלות קבצים ישירות למחשב האישי או למכשיר הנייד שלהם. מתי סיימת עם ההערות שלך, תוכל לשלוח אותן אל Evernote. • Google Drive – פתרון האחסון מבוסס הענן הידידותי למשתמש – שירות אחסון בענן המספק דרך פשוטה ואינטואיטיבית לשיתוף קבצים שמשתמשים יכולים לנווט בהם בקלות ולחפש קבצים לפי שם.

האם צריך לחשוש מאחסון בענן?

אחסון בענן הכוונה היא לאחסון קבצים ונתונים בשרתים של חברה חיצונית. עדיין יש שרתים פיזיים איי שם שצריכים תחזוקה שוטפת רק שאתם לא צריכים לדאוג לתחזוקה הזו ולעלויות הרבות שלה. אם כן מהן הסכנות לשימוש בענן? אם החברה יום אחד תיסגר כל הנתונים שלכם עשויים להיעלם אם לא תיצרו גיבויים נוספים למידע. כמו כן אם השרת אינו מאובטח ברמה הגבוהה ביותר יש סכנת פריצות וגניבת מידע. חשוב לעבוד עם חברה מוכרת בכל הנוגע לאחסון הנתונים שלכם כדי להישאר רגועים כמה שניתן בשימוש במערכת האחסון בענן של אותה חברה.

למידע נוסף על שירותי ענן >>>

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

NFT – איך זה עובד?

מטבע דיגיטלי לא סחיר NFT. ה־NFT מסעיר את עולמות האמנות והקריפטו, אבל מה זה בכלל, איך זה עובד, איך סוחרים בזה, מי מתעשר מזה, איך

קרא עוד »

אחסן וורדפרס

וורדפרס היא מערכת ניהול התוכן (CMS) הפופולרית ביותר בעולם. וורדפרס יכול לשמש לבניית אתרים, בלוגים, חנויות מסחר אלקטרוני ויישומים מקוונים אחרים. כל אלה כידוע מצריכים

קרא עוד »