איך נמנעים מסרטונים לא צנועים עם התפתחות הטכנולוגיה?

להמנע מסרטונים לא צנועים

הטכנולוגיה שמתפתחת מעמידה כל אחד מאתנו מול מציאות חיים חדשה. יש שיגדירו אותה מאפשרת יותר, אחרים יציינו כי היא חושפנית ומאתגרת יותר. ואכן, מבחינה רוחנית האתגר עצום ולגמרי לא קל. העיניים שלנו הם שגרירים של הלב, והן רואות דברים ומעבירות את המראות הלאה – העין רואה, הלב חומד וכלי מעשה גומרים. נמצא כי אם אנחנו רוצים לשמור על עצמנו מפני מעשים אסורים, אם אנחנו רוצים למנוע מהלב שלנו לחמוד דברים בלתי ראויים – השמירה מתחילה דווקא מהעיניים שלנו. אתגר לא קל בעידן של סרטונים שבלחיצת כפתור אחת אנחנו יכולים לשבת ולצפות בהם בהנאה.

אז איך נמנעים מצפיה בסרטונים לא צנועים?

  • ראשית עלינו להיות מודעים לבעיה. הידיעה היא כבר חלק בלתי נפרד מהדרך שלנו. ברגע שאנו מודעים ויודעים שלא מתאים ליהודי ששומר על עצמו לצפות בסרטונים לא צנועים, אנחנו כבר מתחילים בשמירה שלנו. כן. לא כל מה שמעניין מתאים לנו, ולא כל סרטון שעולה באתרים או בחדשות ראוי לצפייה.
  • חשוב להכיר את אופציות הסינון והחסימה שמוצעות כיום לגולשים. מדובר על חברות ייעודיות שמציעות פתרונות סינון. אמנם אדם יכול לקחת אחריות על עצמו ולהימנע מצפיה בתכנים בלתי ראויים. אך המציאות מגלה כי מול האינטרנט והטכנולוגיה הדוהרת הניסיון קשה מאוד. לכן פותחו פתרונות מדהימים ומאפשרים אשר מציעים לכל אחד את חבילת הגלישה המתאימה לו בהתאם לאופי השימוש שלו במחשב. וזאת תוך חסימה של תכנים בלתי ראויים.
  • במידה ואינכם עובדים או לומדים מקצוע באמצעות מחשב, ניתן להפחית ולצמצם משמעותית את זמן המחשב שלכם. כמו כן לגבי מכשיר הטלפון החכם. אולי לא תאמינו – אבל יש אנשים לא מעטים שמצליחים לחיות נפלא בלי גישה לזירה הטכנולוגית.

נכתב בשיתוף אתר אקשיבה 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

שירותי ענן

שירותי ענן

שירותי ענן היא שיטת המחשוב והתקשורת הפועלת בכל החברות הקטנות והגדולות כדי לטפל באופן הנכון במידע, בנתונים, בגיבוי ובקטגוריות רבות וחשובות. סוגי שירותי ענן  חברות

קרא עוד »
אביזרי מחשוב בזול

אביזרי מחשוב בזול

כאשר יש צורך לחדש ציוד עבור המחשב כדאי לראות את האופציות השונות באתר האינטרנט כדי לרכוש מוצרים איכותיים במחירים מוזלים. אביזרים עבור המחשב  המחשב הוא

קרא עוד »