גיבוי שרת בענן: 3 יתרונות שחשוב להכיר

גיבוי שרת בענן

בעולם דיגיטלי כמו שלנו, נהוג לגבות תכנים ומידע על גבי ענן, בשונה מהגיבוי הפיזי שהיה שכיח בעשור הקודם (גיבוי על גבי כוננים פיזיים). למעשה, יהיו מי שיחשבו שגיבוי בענן עשוי להוביל למתקפות סייבר או פריצות למידע, אבל טוב לדעת שמדובר בגיבוי הרבה יותר מאובטח ואידיאלי מאשר הגיבוי הפיזי. לפיכך, ריכזנו בעבורכם 3 יתרונות שכדאי להכיר.

1 – חילוץ מידע בקלות

אין ספק שאחד היתרונות הבולטים של גיבוי השרת בענן, הוא האפשרות לחלץ ממנו מידע בקלות. כשאתם מגבים את המידע שלכם על כונן פיזי, אתם נתונים ללא מעט בעיות ותקלות שעלולות לצוץ בתהליכי שחזור המידע, מה שעלול לעכב אתכם. ופה נעצור לציין כי שירותי גיבוי שרת בענן דרך חברת קמטרה יאפשרו לחלץ את המידע ביעילות.

2 – חסכון בזמן וכסף

כאמור, חילוץ מידע מכונן פיזי עשוי לעכב אתכם לא מעט, זאת מאחר וייתכן כי הכונן ניזוק, והגישה אליו היא מוגבלת. זה יכול לקרות גם במקרים קיצוניים, כמו שיטפון ונזקי טבע, וגם במקרים בהם יש קושי להגיע לתשתית הפיזית של הכונן. למעשה, גיבוי בענן יאפשר לכם לחסוך זמן יקר וכסף, ועל כן הוא מהווה פתרון אידיאלי במיוחד.

3 – תמיד זמין בעבורכם, כל הזמן ומכל מקום

גיבוי בענן תמיד זמין בעבורכם, מכל מקום בארץ ובעולם, כך שתוכלו לגשת למידע שלכם גם במהלך חופשה ואפילו מהבית (מה שעשוי להיות פתרון מעולה עבור עסקים וארגונים רבים). כשתוכלו לבחור מי מבין חברי הארגון יהיו חשופים למידע.

כמה טיפים לסיום

כשאתם בוחרים את החברה שדרכה תגבו את המידע, וודאו שמדובר בחברה אמינה ומקצועית. כמו כן, כדאי לוודא שנערכת בדיקת גיבויים על בסיס יום יומי, ולו כדי שהמידע שלכם לא ילך לאיבוד. נוסף על כך, מוטב לבחור בחברה שעומדת בתקנים הישראליים, וכזו שידועה באיכותה בתחום ניהול אבטחת מידע.

לסיום, אל תקלו ראש בנושא, ולו כי מדובר באחד האלמנטים החשובים ביותר בארגון. ערכו את כל הבירורים הרלוונטיים, חפשו המלצות לחברות איכותיות, ובחרו בשירותי הגיבוי המתאימים ביותר לעסק שלכם. בהצלחה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קורות חיים מתכנת

קורות חיים מתכנת

מתכנת מחשבים הינו מקצוע מבוקש, וכאשר מתפנה משרה נחשקת, רבים יהיו מעוניינים לעבוד כמתכנתים במקום המתאים להם. המעסיקים מקבלים מידי יום קורות חיים רבים, לעיתים

קרא עוד »