פתרונות ענן שמתאימים לחברות ועסקים –

אופיס 365

בעלי חברות והמון בעלי עסקים במדינת ישראל עדיין חושבים, כי התחום של שירותי סייבר,  אבטחת מידע, הגיבויים והשרידות העסקית הינם פרמטרים שעשויים להטריד רק חברות גדולות והדבר אינו נוגע להם. המון מהם מנהלים את החברה שלהם מן לפטופ ומן טלפון נייד, כאשר התוכנות העסקיות, כמו לדוגמה –  תוכנת הנהלת חשבונות ואופיס 365, וכיוצא בזאת קיימות בענן. הינם מאמינים, כי אף האקר אינו שת את ליבו כלפיהם הוא רוצה את המידע ששייך להם.

עבור מי מבינכם אשר חושש לחדור לתחום של תקשורת אחודה ועבודה קבוצתית בשירותי ענן, כדאי לכם כי תתחילו  בצעדים קטנים. הווה אומר, כמו לדוגמא – תרכשו מרכזייה של סניף יחסית קטן ותעבירו את השירות של הטלפוניה שקיים בה אל הענן, לרבות במכשירים ניידים של העובדים והמנהלים שלכם. על מנת להחליט הודות המענה המיטבי, להיוועץ עם בעל מקצוע בתחום זה. נדרש להתחיל בקטן, להתנסות וללמוד כיצד הדבר פועל, להסיק מסקנות ולהתמקצע, עם מבט נרחב ומפוקח על המעבר המלא לענן, למשך ציר העת בת שנה עד שנתיים. מה שאנו ממליצים לכם הינו  להתנסות בשירותים של ספק שירותי מחשוב ותקשורת מכל הסוגים ובענן, אף במידה והדבר מבוצע בקנה מידה מועט. 

אפשרי וכדאי לעשות שימוש במספר עננים ביחד – ענן מרובה ולאחסן מידע בד בבד במספר ספקי שירותי אחסון בענן, שכל אחד משתייך לבית עסק מוחה שונה וממוקם במתקן Data Center שונה במדינות אשר על כל פני הגלובוס. ההיבטים, שבהם קיימת מעלה לשירותי ה- Proxy  אל מול שירותי ה-CDN,   הינם –  שירותי אבטחת מידע וסייבר, שירותי מסחר אלקטרוני מאתר פרטי, שירותי SaaS בעננים פרטיים, שירותי פיתוח תוכנה, שירותי שירות עצמי באתרים, שירותי פרסומת ובאנרים מפולחים אישית, שירותי שכירת כוח אדם, שירותי בדיקות, וכיוצא בכך.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תוכנת REVIT

מה היא תוכנת REVIT?

תוכנת REVIT, הינה תוכנה המשמשת במיוחד אדריכלים ומעצבים בכדי להוציא את הפרויקטים שלהם לאור. זוהי תוכנה מתוחכמת עם הרבה מאוד פונקציות ואהודה ביותר על אדריכלים.

קרא עוד »
הורדת סרטונים מיוטיוב

הורדת סרטונים מיוטיוב

בהזדמנויות שונות, אנו נתקלים בסרטונים ברשת, אותם נרצה לשמור לצפייה בהמשך. פייסבוק ויוטיוב, הן שתיים מפלטפורמות הווידאו המקוונות הפופולריות ביותר. מדריך זה ידריך אתכם כיצד

קרא עוד »