הורדת סרטונים מיוטיוב

הורדת סרטונים מיוטיוב

בהזדמנויות שונות, אנו נתקלים בסרטונים ברשת, אותם נרצה לשמור לצפייה בהמשך. פייסבוק ויוטיוב, הן שתיים מפלטפורמות הווידאו המקוונות הפופולריות ביותר. מדריך זה ידריך אתכם כיצד להוריד סרטונים מהיוטיוב.

הורדת סרטונים מיוטיוב

YouTube מאפשר למשתמשיה להוריד סרטונים אך היא עדיין מחייבת אותכם לחזור לאפליקציה כדי לצפות בסרטון השמור, ובאותם מקרים אינכם יכולים לצפות בסרטון במצב לא מקוון. 

פייסבוק מאפשרת לכם גם להוסיף סימניות לסרטונים שתרצו לחזור אליהם, אך הפלטפורמה אינה נותנת לכם אפשרות מובנית להורדת קטעי וידאו.

צפיה בסרטונים במצב לא מקוון

אם אתם מוצאים את עצמכם במקומות עם גישה מוגבלת לאינטרנט – למשל בעת נסיעה לעבודה או לבית – ואתם אוהבים לצפות בסרטונים, אז התכונה הלא מקוונת של YouTube – הורדת סרטונים מיוטיובמכוונת אליכם בדיוק. 

התכונה הזו מאפשרת למשתמשי YouTube להמשיך ליהנות מהסרטונים המועדפים עליהם במכשירי Android ו- iOS שלהם גם כשאין חיבור רשת שמיש.

ממתי אפשר לראות סרטונים ביוטיוב באופן לא מקוון

התכונה הלא מקוונת של YouTube, שהושקה בשנת 2014, מאפשרת למשתמשי אנדרואיד ו- iOS לשמור סרטוני YouTube במכשיר לצריכה מאוחרת יותר. ניתן להוריד סרטונים אלה באמצעות נתונים ניידים או רשת Wi-Fi.

צפייה בסרטוני יוטיוב באופן לא מקוון, מתאפשרת לכם דרך יוטיוב פרימיום. זהו מסלול שווה במיוחד שבו תוכלו לצפות בכל סרטוני הערוץ ללא צפייה בפרסומות או תוכן קידומי או שיווקי אחר.

כמה שירים אפשר להוריד מיוטיוב?

אם יש לכם חבילת יוטיוב פרימיום, תוכלו להוריד כמות סרטונים שמתאימה לכם מבלי צורך להוסיף כסף על כך. יוטיוב מאפשרת הורדה של כל סרטון אותו תרצו לראות וצפייה בו באופן לא מקוון דרך האפליקציה שלכם בצורה חלקה וללא עצירות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קורות חיים מתכנת

קורות חיים מתכנת

מתכנת מחשבים הינו מקצוע מבוקש, וכאשר מתפנה משרה נחשקת, רבים יהיו מעוניינים לעבוד כמתכנתים במקום המתאים להם. המעסיקים מקבלים מידי יום קורות חיים רבים, לעיתים

קרא עוד »