אלי רחמין – איך לפתור בעיות במחשב?

אלי רחמין

לכולנו כיום יש מחשב – החל מלסבתא שנשארת בבית ומבשלת, עד לילד מתבגר שנמצא כל היום מול המחשב. מחשבים משמשים אותנו גם בעסקים וגם בחיי הפנאי והם הפכו לאמצעי תקשורת מרכזי ונחוץ. אבל גם למכשירים חזקים ואמינים כאלה יש תוחלת חיים וגם הם יכולים להיפגע משתף אלי רחמין

כאשר אתם שמים לב שהמחשב שלכם מתחיל לעבוד לאט יותר, נדלק במהירות איטית נכבה ללא סיבה ומראה כל מיני סימנים של קריסה: הגיע הזמן לתקן אותו. אבל איך עושים זאת? אלי רחמין מסביר איך לפתור בעיות במחשב:

תיקון מחשב כדאי שיתקיים אצל טכנאי מיומן בלבד! תיקון כזה חייב להיות מקצועי וחשוב ליצור קשר עם טכנאי מחשבים כדי לקבל ייעוץ ראשוני. 

לעיתים פעולות כמו כיבוי והדלקת המחשב או ניקוי מקלדת יכולות לעזור בזמן שמדובר בפעולות פשוטות יחסית שכל אחד ואחת יכולים לבצע. ובכול זאת אם יש בעיה שחוזרת על עצמה ובמידה והבעיה פנימית ונוגעת למערכת ההפעלה או לחלפים במחשב וכולי – חשוב לבחור איש מקצוע מיומן שיסייע לכם בתיקון. 

יש כמה פעולות שתוכלו לנסות לבצע עם קבלת תמיכה מטכנאי מחשבים כמו אלי רחמין או באמצעות צפייה בסרטוני הדרכה לתיקון מחשבים:

ניקוי מחשב ומקלדת – נסו לנקות את המחשב והמקלדת עם מטלית וחומר ניקוי ייעודיים בלבד. המנעו מלהרטיב את המחשב וכדאי לא לאכול לידו כמו גם לשמור על מקלדת ומסך נקיים.

בדיקת מערכת הפעלה – נסו לבדוק את מערכת ההפעלה ולנסות להסיר ולהתקין אותה מחדש. בצעו את הפעולה תוך תמיכה של איש מקצוע בלבד. 

כיבוי המחשב – כבו והדליקו את המחשב או בצעו הפעלה מחדש. נסו לבדוק עם אלי רחמין כיצד אפשר לתקן מחשבים על הצד הטוב והנוח ביותר. בהצלחה! 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה חשוב לבדוק לפני שקונים שולחן מחשב?
בין אם נאהב זה או לא – חשוב שנדע שכמעט כל עבודה שנעבוד תהיה מול מחשב. לשם כך אנו זקוקים לשולחן שיתאים...
קרא עוד »
ינו 13, 2023
הדפסה על חולצה – באילו מקרים נרצה להשתמש באופציה זו
אחת הדרכים הפופולאריות ביותר לשווק את עצמנו, מוצרים ושירותים שאנחנו רוצים למכור או כל דבר אחר, היא...
קרא עוד »
ספט 06, 2020
חושפים את המשמעות של שירותי מחשוב ענן
כסמכות ותיקה בתחום הטכנולוגיה ומחשוב הענן, אני כאן כדי לחשוף את ההיבטים החיוניים של שירותי מחשוב ענן...
קרא עוד »
פבר 10, 2024