אלי רחמין – איך לפתור בעיות במחשב?

אלי רחמין

לכולנו כיום יש מחשב – החל מלסבתא שנשארת בבית ומבשלת, עד לילד מתבגר שנמצא כל היום מול המחשב. מחשבים משמשים אותנו גם בעסקים וגם בחיי הפנאי והם הפכו לאמצעי תקשורת מרכזי ונחוץ. אבל גם למכשירים חזקים ואמינים כאלה יש תוחלת חיים וגם הם יכולים להיפגע משתף אלי רחמין

כאשר אתם שמים לב שהמחשב שלכם מתחיל לעבוד לאט יותר, נדלק במהירות איטית נכבה ללא סיבה ומראה כל מיני סימנים של קריסה: הגיע הזמן לתקן אותו. אבל איך עושים זאת? אלי רחמין מסביר איך לפתור בעיות במחשב:

תיקון מחשב כדאי שיתקיים אצל טכנאי מיומן בלבד! תיקון כזה חייב להיות מקצועי וחשוב ליצור קשר עם טכנאי מחשבים כדי לקבל ייעוץ ראשוני. 

לעיתים פעולות כמו כיבוי והדלקת המחשב או ניקוי מקלדת יכולות לעזור בזמן שמדובר בפעולות פשוטות יחסית שכל אחד ואחת יכולים לבצע. ובכול זאת אם יש בעיה שחוזרת על עצמה ובמידה והבעיה פנימית ונוגעת למערכת ההפעלה או לחלפים במחשב וכולי – חשוב לבחור איש מקצוע מיומן שיסייע לכם בתיקון. 

יש כמה פעולות שתוכלו לנסות לבצע עם קבלת תמיכה מטכנאי מחשבים כמו אלי רחמין או באמצעות צפייה בסרטוני הדרכה לתיקון מחשבים:

ניקוי מחשב ומקלדת – נסו לנקות את המחשב והמקלדת עם מטלית וחומר ניקוי ייעודיים בלבד. המנעו מלהרטיב את המחשב וכדאי לא לאכול לידו כמו גם לשמור על מקלדת ומסך נקיים.

בדיקת מערכת הפעלה – נסו לבדוק את מערכת ההפעלה ולנסות להסיר ולהתקין אותה מחדש. בצעו את הפעולה תוך תמיכה של איש מקצוע בלבד. 

כיבוי המחשב – כבו והדליקו את המחשב או בצעו הפעלה מחדש. נסו לבדוק עם אלי רחמין כיצד אפשר לתקן מחשבים על הצד הטוב והנוח ביותר. בהצלחה! 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קורות חיים מתכנת

קורות חיים מתכנת

מתכנת מחשבים הינו מקצוע מבוקש, וכאשר מתפנה משרה נחשקת, רבים יהיו מעוניינים לעבוד כמתכנתים במקום המתאים להם. המעסיקים מקבלים מידי יום קורות חיים רבים, לעיתים

קרא עוד »