אלי רחמין – איך לפתור בעיות במחשב?

אלי רחמין

לכולנו כיום יש מחשב – החל מלסבתא שנשארת בבית ומבשלת, עד לילד מתבגר שנמצא כל היום מול המחשב. מחשבים משמשים אותנו גם בעסקים וגם בחיי הפנאי והם הפכו לאמצעי תקשורת מרכזי ונחוץ. אבל גם למכשירים חזקים ואמינים כאלה יש תוחלת חיים וגם הם יכולים להיפגע משתף אלי רחמין

כאשר אתם שמים לב שהמחשב שלכם מתחיל לעבוד לאט יותר, נדלק במהירות איטית נכבה ללא סיבה ומראה כל מיני סימנים של קריסה: הגיע הזמן לתקן אותו. אבל איך עושים זאת? אלי רחמין מסביר איך לפתור בעיות במחשב:

תיקון מחשב כדאי שיתקיים אצל טכנאי מיומן בלבד! תיקון כזה חייב להיות מקצועי וחשוב ליצור קשר עם טכנאי מחשבים כדי לקבל ייעוץ ראשוני. 

לעיתים פעולות כמו כיבוי והדלקת המחשב או ניקוי מקלדת יכולות לעזור בזמן שמדובר בפעולות פשוטות יחסית שכל אחד ואחת יכולים לבצע. ובכול זאת אם יש בעיה שחוזרת על עצמה ובמידה והבעיה פנימית ונוגעת למערכת ההפעלה או לחלפים במחשב וכולי – חשוב לבחור איש מקצוע מיומן שיסייע לכם בתיקון. 

יש כמה פעולות שתוכלו לנסות לבצע עם קבלת תמיכה מטכנאי מחשבים כמו אלי רחמין או באמצעות צפייה בסרטוני הדרכה לתיקון מחשבים:

ניקוי מחשב ומקלדת – נסו לנקות את המחשב והמקלדת עם מטלית וחומר ניקוי ייעודיים בלבד. המנעו מלהרטיב את המחשב וכדאי לא לאכול לידו כמו גם לשמור על מקלדת ומסך נקיים.

בדיקת מערכת הפעלה – נסו לבדוק את מערכת ההפעלה ולנסות להסיר ולהתקין אותה מחדש. בצעו את הפעולה תוך תמיכה של איש מקצוע בלבד. 

כיבוי המחשב – כבו והדליקו את המחשב או בצעו הפעלה מחדש. נסו לבדוק עם אלי רחמין כיצד אפשר לתקן מחשבים על הצד הטוב והנוח ביותר. בהצלחה! 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איזה עסקים צריכים שירותי מחשוב בענן?
מחשוב ענן הוא סוג של מחשוב שבו משאבים, תוכנות ומידע משותפים מסופקים למחשבים ולהתקנים אחרים לפי דרישה,...
קרא עוד »
אפר 30, 2023
מחשבים ניידים
מחשבים ניידים הם קומפקטיים מספיק כדי לשאת אותם איתכם לכל מקום, אך מגוונים מספיק כדי להפעיל יישומים...
קרא עוד »
מאי 29, 2022
מחשב דל, כך תבצעו רכישה חכמה
Dell Inc.  היא חברת טכנולוגיית מחשבים רב-לאומית אמריקאית בבעלות פרטית, שנוסדה ב-1984 על ידי מייקל דל ואביו,...
קרא עוד »
מרץ 05, 2023