איך לא ליפול במלכודת של קידום חאפרי?

קידום אתרים

קידום אתרים הוא תחום שוקק חיים שיש בו שחקנים פעילים לא מעטים. חלקם מקדמי אתרים מקצועיים ומובילים אשר מספקים שירות ללקוחות רבים ומרוצים, אך חלקם חאפרים שלא באמת מצליחים להשיג תוצאות בשטח. איך נדע האם מקדם האתרים שמציע לנו את שירותיו הוא אכן איש מקצוע מומלץ, ולא חאפר שיפיל אותנו בפח?

כך נזהה מקדם אתרים מקצועי לעומת חאפר

  • חברה יציבה – יש אנשי מקצוע רבים שמציעים שירותים שונים. יש חברות יציבות שצוות מקצועי עומד מאחורי השירות שהם מספקים. לעומתם יש את החאפרים אשר עובדים באופן עצמי ללא אתר ובלי לקוחות ממליצים. אתם לא באמת יכולים לבדוק את השירות ואת התוצאות ולהיות בטוחים שיש לכם מה לקבל מהם. בחרו חברה יציבה שיש לה נוכחות רבה בתחום הקידום. כך אתם בטוחים שאתם מתנהלים מול אנשי מקצוע של ממש.
  • הוכחות בשטח – חשוב מאוד לבחון את התוצאות של מקדם אתרים. יש מקדמים עצמאיים אשר ביכולתם לספק שירות מעולה. ואתם יכולים לבדוק אותם – חשוב לקבל שמות של לקוחות שלהם ולבדוק את המיקומים שלהם בגוגל. אם אתם מגלים כי הלקוחות של המקדם אכן מטפסים לראש הרשימה ומצליחים לייצר טראפיק לאתר, זה סימן שיש לחברה יכולת מוכחת. אבל אם הלקוחות של החברה מדשדשים אי שם בירכתיים זה סימן מובהק שלא זו החברה שתוכל לקדם אתכם כיאות.
  • התחייבויות ארוכות טווח – בתחום הקידום יש הצעות שונות ושיטות תמחור מגוונות. במקרים רבים תדרוש חברת הקידום התחייבות למספר חודשים, וזה הגיוני, כיוון שתהליך הקידום הנו תהליך שמתמשך על פני זמן מה ולא רואים תוצאות בין יום. אבל מנגד עלולים להתרחש מקרים בהם בעל אתר התחייב למקדם אבל את התוצאות הוא לא רואה. ובאשר לתשלום – הוא ממשיך לשלם כפי שהתחייב ואין לו ברירה אחרת… לפני שאתם מתחייבים לתקופת קידום ממושכת בדקו שוב את התחום ונסו לברר על חברות נוספות. וודאו כי אתם מתנהלים מול חברת קידום אתרים הוגנת שגובה מחיר הגיוני ומספקת לכם תמורה מלאה לכסף שאתם משלמים.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מפתח משחקים

פיתוח משחקים הוא תחום מורכב ומאתגר. קשה למצוא מפתח משחקים כמו מצוות קורל טכנולוגיות שלא נאלץ להתמודד עם האתגר ליצור משהו שהוא ייחודי, מהנה ומרתק. עם

קרא עוד »

קניית צפיות באינסטגרם

כאשר ישנם אנשים רבים המשתמשים באותו מוצר, קשה למשוך את תשומת הלב של לקוחות פוטנציאליים. זה המקום שבו הצפיות באינסטגרם שימושיות. זוהי דרך מצוינת להגיע

קרא עוד »