איך תראה הקונסולה החדשה של גוגל

איך תראה הקונסולה החדשה של גוגל

כיאה לחברה גדולה אשר רוצה להשפיע במקומות שונים, להתחרות מול גורמים שונים בשוק ולנצח אותן, הודיעה זה מכבר חברה גוגל על כניסתה לעולם הגיימינג, שנים רבות אחרי שחברות כמו סוני, מיקרוסופט ונינטנדו כבר הטביעו את חותמן, החליטה גם החברה שאחראית על כל כך הרב פיתוחים טכנולוגיים ששינו את חיינו, להיכנס גם לתחום זה.

ההבדל בין חברת גוגל לבין חברות אחרות בתחום זה הוא, שחברת גוגל לא יוצרת קונסולה ספציפית, אם בסוני יצרו את סוני פלייסטיישן, ובמיקרוסופט יצרו את האקס בוקס עם משחקים לXBOX, ולנינטנדו יש את הסוויץ ומתקנים אחרים, גוגל הולכת על שה אחרת לגמרי, גישה של משחקים בענן.

במרץ 2019, הכריזה גוגל על המהפכה הגדולה שהיא מתכננת לעשות בתחום, בעזרת הפלטפורמה שנקראת "סטאדיה". הרעיון הוא, לעלות אלפי משחקים לשרתים של חברה, משחקים שעד לא מזמן היו צריכים לרכוש אותם בשביל לשחק בהם. בעזרת הפלטפורמה, יוכל כל אחד לשחק באותם משחקים מכל מחשב, מכל טאבלט או מכשיר סלולר וכן ממכשירים אחרים. עדיין לא ברור, כיצד הרעיון יתבצע בפועל, כיצד נשלם על זה והיכן הוא יתחיל, אך זו הכוונה כפי שהחברה הכריזה, כאמור.

יש הרבה היגיון ברעיון הזה. עד היום היינו יכולים לשחק במשחקים בשתי צורות, או דרך מכשירי הסלולר או הטאבלטים שלנו, היינו צריכים להוריד אותם למכשיר, מה שהיה צורך מאיתנו לא מעט זיכרון ופוגם באיכות העבודה איתו. או שהיינו צריכים לרכוש את המשחק ולשחק אותו על קונסולה מסוימת. זה אומר שאם היינו רוצים לצאת לחופשה או כל דבר אחר, היינו צריכים לקחת את הקונסולה ביחד איתנו.

כעת גוגל מנצלת גם את האופציה שיש לה שרתים מאוד חזקים ואיכותיים, גם את העובדה שמדובר בחברה עשירה עם מיליוני מנויים וכוח כלכלי עצום וכן את העובדה שהעולם עובר להשתמש במחשבי ענן. זה מקל ברמה ניכרת את השימוש בשורה ארוכה של דברים כידוע לנו, בין היתר גם על כל הנושא של משחקים. כעת כל אחד יכול לרכוש את הקונסולה בכל חנות גיימינג, ולשחק איפה שהוא רוצה, בכל מכשיר, לא משנה גודל וחוזק.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים מחשב נייח לגיימינג
היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של מחשבים מסוגים ומדגמים שונים, חלקם בסיסיים יותר ולכן מתאימים בעיקר...
קרא עוד »
אפר 21, 2020
קורות חיים מתכנת
מתכנת מחשבים הינו מקצוע מבוקש, וכאשר מתפנה משרה נחשקת, רבים יהיו מעוניינים לעבוד כמתכנתים במקום...
קרא עוד »
ספט 05, 2021
הקמת חנות באינטרנט – בחירה נכונה של מערכת
אם תהיו מעוניינים לגשת אל הקמת חנות באינטרנט ולעשות זאת בצורה המקצועית ביותר, יהיה חשוב מצדכם...
קרא עוד »
אפר 09, 2021