מרכזיות IP

מרכזיות IP

כיום אף בעל עסק בשום תחום לא יכול להרשות לעצמו לקפוא על השמרים ולקוות לטוב. כולם עושים מאמצים לשדרג את השירותים והמוצרים שהם מספקים, לתת מענה טוב יותר ללקוחות שלכם ולשדרג ולשכלל את העבודה. כך למעשה ניתן להרוויח מוניטין טוב יותר בעיני הלקוחות, לתת שירות טוב ויעיל יותר ולמקסם את הביצועים בעסק. מרכזיות IP יהיו שירותי מרכזיה חדשות המתקדמות מאוד טכנולוגית ומאפשרות לעסקים בכל סדר גודל ליהנות משירותי מרכזיה מקצועיים על כל מאפייניהן ועוד מגוון כלים מתקדמים והכול במקום אחד ובמחירים מותאמים אישית לצרכי העסק. 

כיצד עוזרת לי מרכזיית IP בענן?

מרכזיית IP היא למעשה מרכז תקשורתי המבוסס חיבור IP ואינו מצריך מכם, כפי שהיה נדרש בעבר, להקים מערך תקשורת שלם פיזי בעסק: כלומר הקמה ותחזוקה של שרתים, איש מקצוע שמתפעל ומטפל בהם, חוטים וכבלים רבים המתחברים פיזית אל המכשירים השונים ועוד. מדובר בעסק יקר, לא יעיל וגם כזה שתופס הרבה מקום. כיום באמצעות מרכזיית IP תוכלו לחבר אלפי מכשירים לשירותי המרכזייה שלכם ולדבר עם אלפי לקוחות בו זמנית במקביל ללא בעיה. כמו כן תוכלו ליהנות מגוון רחב של כלים שונים שחברת 015 מציעה לכם כתוספת לשירותי המרכזייה שלכם, כמו למשל: הקלטת שיחות, צליל המתנה ברקע, תא קולי שמשדר לכם ישירות למייל, פקס מייל, שיחות ועידה, ניתוב שיחות, מספרי חיוג מיוחדים, חיוג מקוצר בתוך החברה, הפניית שיחות ועוד מגוון רחב של שירותים.

היתרונות של מרכזיות IP של 015:

  • מגוון רחב של כלים במקום אחד לשדרוג שירותי המרכזייה והטלפוניה שלכם בעסק. גם עסק קטן יראה כמו עסק גדול עם הכלים הללו ובמחיר תפור למידות העסק.
  • ממשק ניהול נוח וידידותי מאוד, ללא צורך בהבנה טכנית מיוחדת. ניתן להתאים בקלות וביעילות לצרכי העסק ומידותיו את הכלים הדרושים, בהיקפים הדרושים ולשלם רק על מה שצריך.
  • קבלת דוחות מפורטים ומסודרים למייל. מעניק אפשרות לניתוח נתונים לצורך שיפור השירותים בחברה.
  • מחירים זולים ונוחים של מרכזיות לבתי עסק בכל סדר גודל.
  • גיבוי בענן.
  • אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר.
  • ועוד…
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה סקראץ'?
השפה של היום בכל מה שקשור לעולם הווירטואלי זוהי ללא ספק שפת התוכנה. אנחנו מוצאים את עצמנו מתנהלים...
קרא עוד »
נוב 20, 2018
סרטוני תדמית
סרטוני תדמית הם דרך יעילה לקידום מוצר או שירות. הם כלי נהדר לשימוש כאשר יש לך תקציב שיווק...
קרא עוד »
אוק 18, 2022
מחשבים ניידים
מחשבים ניידים הם קומפקטיים מספיק כדי לשאת אותם איתכם לכל מקום, אך מגוונים מספיק כדי להפעיל יישומים...
קרא עוד »
מאי 29, 2022