מרכזיות IP

מרכזיות IP

כיום אף בעל עסק בשום תחום לא יכול להרשות לעצמו לקפוא על השמרים ולקוות לטוב. כולם עושים מאמצים לשדרג את השירותים והמוצרים שהם מספקים, לתת מענה טוב יותר ללקוחות שלכם ולשדרג ולשכלל את העבודה. כך למעשה ניתן להרוויח מוניטין טוב יותר בעיני הלקוחות, לתת שירות טוב ויעיל יותר ולמקסם את הביצועים בעסק. מרכזיות IP יהיו שירותי מרכזיה חדשות המתקדמות מאוד טכנולוגית ומאפשרות לעסקים בכל סדר גודל ליהנות משירותי מרכזיה מקצועיים על כל מאפייניהן ועוד מגוון כלים מתקדמים והכול במקום אחד ובמחירים מותאמים אישית לצרכי העסק. 

כיצד עוזרת לי מרכזיית IP בענן?

מרכזיית IP היא למעשה מרכז תקשורתי המבוסס חיבור IP ואינו מצריך מכם, כפי שהיה נדרש בעבר, להקים מערך תקשורת שלם פיזי בעסק: כלומר הקמה ותחזוקה של שרתים, איש מקצוע שמתפעל ומטפל בהם, חוטים וכבלים רבים המתחברים פיזית אל המכשירים השונים ועוד. מדובר בעסק יקר, לא יעיל וגם כזה שתופס הרבה מקום. כיום באמצעות מרכזיית IP תוכלו לחבר אלפי מכשירים לשירותי המרכזייה שלכם ולדבר עם אלפי לקוחות בו זמנית במקביל ללא בעיה. כמו כן תוכלו ליהנות מגוון רחב של כלים שונים שחברת 015 מציעה לכם כתוספת לשירותי המרכזייה שלכם, כמו למשל: הקלטת שיחות, צליל המתנה ברקע, תא קולי שמשדר לכם ישירות למייל, פקס מייל, שיחות ועידה, ניתוב שיחות, מספרי חיוג מיוחדים, חיוג מקוצר בתוך החברה, הפניית שיחות ועוד מגוון רחב של שירותים.

היתרונות של מרכזיות IP של 015:

  • מגוון רחב של כלים במקום אחד לשדרוג שירותי המרכזייה והטלפוניה שלכם בעסק. גם עסק קטן יראה כמו עסק גדול עם הכלים הללו ובמחיר תפור למידות העסק.
  • ממשק ניהול נוח וידידותי מאוד, ללא צורך בהבנה טכנית מיוחדת. ניתן להתאים בקלות וביעילות לצרכי העסק ומידותיו את הכלים הדרושים, בהיקפים הדרושים ולשלם רק על מה שצריך.
  • קבלת דוחות מפורטים ומסודרים למייל. מעניק אפשרות לניתוח נתונים לצורך שיפור השירותים בחברה.
  • מחירים זולים ונוחים של מרכזיות לבתי עסק בכל סדר גודל.
  • גיבוי בענן.
  • אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר.
  • ועוד…
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה עושה מכונת CNC?
המאמר באדיבות Fritech מכונת  CNC משמשת כלי חשוב מאוד בייצור של מגוון פריטים. מדובר במכונה שתפקיד הוא...
קרא עוד »
מרץ 18, 2019
מגן מסך Samsung – צריך להתאים היטב למכשיר
אלו מכם שמחפשים מגני מסך Samsung Galaxy צריכים לדעת כי יש היום אינספור חברות שמייצרות מגנים למכשירים ניידים...
קרא עוד »
אוג 15, 2021
Microsoft Dynmamics: האם זו מערכת מומלצת לעסק?
אם אתם רוצים לנהל את התהליכים העסקיים בארגון שלכם, אז מערכת כמו microsoft dynamics crm תוכל לעזור לכם עם שליטה...
קרא עוד »
יול 05, 2020