צילום מוצרים איכותי – למה זה חשוב?

צילום מוצרים איכותי

צילום מוצרים הוא חלק בלתי נפרד מעבודת השיווק הדיגיטלית שלכם. אם יש לכם עסק שמוכר מוצרים, לא משנה אם מדובר בחנות בגדים, מתנות או תוספי תזונה למיניהם. הצגת המוצר באמצעות תמונה באתר שלכם הינה בגדר חובה, אחרי מעל 98% מהלקוחות פשוט לא ירכשו את המוצר אם לא תהיה לו תמונה. יתרה מכך, התמונה יכולה לסייע במכירת המוצר גם כן. לעומת זאת, תמונה המוצגת בצורה חובבנית יכולה לגרום ללקוח לרושם שהחברה איננה מקצועית/רצינית וכזו שלא משקיעה אפילו בצילום נכון ומקצועי של המוצרים שלה. במילים אחרות – צילום מוצרים איכותי ולא חובבני יכול להיות משמעותי מאוד גם למוניטין החברה וגם לכמות המכירות בה.

איך מצלמים מוצר בצורה איכותית?

שלב 1 – מכינים את כל הציוד הנדרש. במידה ואתם מחליטים לצלם את המוצר בעצמכם ולא להשכיר שירותי צילום מקצועיים, כדאי יהיה לרכוש ציוד מתאים, החל מחצובה, דרך מצלמה איכותית ועד אוהל צילום נייד ואפילו פרוז'קטור לתוספת תאורה.

שלב 2 – לבחור את הרקע הנכון לצילום. הוא בדרך כלל יהיה באמצעות בריסטול בצבע לבן אם כי כאשר מדובר במוצר עם רקע בהיר ניתן לבחור גם בבריסטול עם צבע כהה יותר כדי להבליט את המוצר.

שלב 3 – שלב הצילום. מקמו את הטלפון על החצובה. מומלץ להימנע משימוש בזום שעשוי להפחית מחדות התמונה. כמו כן כדי למנוע רעידות בזמן הלחיצה על כפתור הצילום מומלץ להשתמש בטיימר של כמה שניות. הפעילו את הטיימר, עזבו את הסמארטפון/מצלמה וזו תצלם תמונה חדה, איכותית וללא סימני רעידות/טשטוש.

מדוע זה כל כך חשוב?

צילום חובבני של המוצרים שלכם יכול לפגוע משמעותית במוניטין של החברה ובהכנסות של העסק. על התמונה להיות מוצגת באיכות טובה, להיות מובלטת על הרקע ולעתים גם להעביר מסר או רגש מסוים. צלם מקצועי מבין את זה, יודע את זה ומכוון לזה.

לעוד מידע, בקרו באתר של https://henib.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קורות חיים מתכנת

קורות חיים מתכנת

מתכנת מחשבים הינו מקצוע מבוקש, וכאשר מתפנה משרה נחשקת, רבים יהיו מעוניינים לעבוד כמתכנתים במקום המתאים להם. המעסיקים מקבלים מידי יום קורות חיים רבים, לעיתים

קרא עוד »