מערכת תורים לקוסמטיקאיות

מערכת תורים לקוסמטיקאיות

קוסמטיקאיות בשנה האחרונה סבלו לא מעט מסגירת העסק שלהן בשל נגיף קורונה. נשות מקצוע אלה ששומרות על העור שלנו מטופח בריא ורענן – מצאו עצמן מצד אחד ללא עבודה, אבל כשהסגר או העוצר נגמר – רבות מהן 'טבעו' בעבודה ובשטף טלפונים מלקוחות לחוצים שרצו להגיע לשקם את המראה החיצוני באמצעות סידור גבות, הסרת שיער, ניקוי פנים, ושאר שירותים של קוסמטיקאיות. 

ברגעים כאלה מרבית מנשות המקצוע גילו שאילו היה להם כוח עזר שקובע עבורן תורים, הן יכלו להתמודד טוב יותר עם המצב ובכך 'לכפר' על הימים שלא עבדו ולקבוע יותר תורים. 

מי שתמיד חיפשה את הדרך הקלה לקבוע תורים, יכולה להשתמש בממשק ייחודי שמאפשר מערכת משוכללת לקביעת תורים באופן אוטומטי. 

אבל מהי מערכת אוטומטית לקביעת תורים?

קוסמטיקאיות מכול הארץ יכולות להעניק שירות טוב ללקוחות באמצעות מערכת תורים לקוסמטיקאיות, מערכת קלה ופשוטה לקביעת תורים. באמצעות שירות אינטרנטי ייחודי אפשר להעניק שירות למעגל הלקוחות ולאפשר לקבוע תור בקלות תוך סנכרון בין התורים. בין היתר המערכת תעזור בניהול היום של הקוסמטיקאית. מערכות כאלה מבצעות עבור אשת המקצוע את כלל הסידורים הלוגיסטיים הדרושים בעסק. 

למה זה כדאי? 

באמצעות מערכת קביעת תורים לקוסמטיקאיות אפשר לקבוע תורים בקלות באמצעות מערכת משוכללת של מייק בוק. כך אפשר להתנהל בצורה נכונה יותר בבית העסק, ליצור יומן דיגיטאלי שמשריין תורים, להצליב משמרות של עובדים, לקבל ולשלוח תזכורות על תורים ולספק מידע אודות העבודה והתהליכים הדרושים. 

באמצעות מערכת ניהול תור לקוסמטיקאית שכה קלה לשימוש, קוסמטיקאיות יכולות לתכנן לו"ז באופן יעיל תוך יצירה ושימור קשר עם לקוחות באמצעות תזכורות, הנחות, מבצעים ועדכון על טיפולים או חומרי קוסמטיקה חדשים. אז זה הזמן לעשות סדר בדברים ולנהל יומן חכם באמצעות מערכת לקביעת תורים. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קורות חיים מתכנת

קורות חיים מתכנת

מתכנת מחשבים הינו מקצוע מבוקש, וכאשר מתפנה משרה נחשקת, רבים יהיו מעוניינים לעבוד כמתכנתים במקום המתאים להם. המעסיקים מקבלים מידי יום קורות חיים רבים, לעיתים

קרא עוד »