בניית אתר תדמית לעסקים מתחילים – איך עושים את זה נכון?

בניית אתר תדמית לעסקים מתחילים

אחד הכלים הרלוונטיים ביותר לצורך פרסום ושיווק עסקים חדשים, עסקים שעושים את צעדיהם הראשונים בשוק, הוא אתר תדמית. מדובר על אתר שנועד להציג את המוצרים והשירותים שהעסק משווק, הוא נועד להציע לקהל הגולשים אפשרות להכיר מקרוב ובצורה טובה יותר את הגורמים השונים שעומדים מאחורי העסק, וכמובן ליצור איתו קשר בצורה ישירה. 

בניית אתר תדמית הוא בדרך כלל, אתר שמתבסס על מעט עמודים, הוא לא נועד להציע בהכרח אינספור מדריכים ומאמרים מקצועיים, אלא בעיקר מידע רלוונטי אודות העסק עצמו וכן אודות המוצרים והשירותים שהוא מציע לקהל הלקוחות. 

למשל, האתר אמור לכלול מידע רלוונטי על האופן בו העסק מתנהל, איך הוא עובד עם לקוחות, למה משתלם ללקוחות לעבוד איתו, וכן תמונות של העסק, בין אם זה בזמן עבודה ובין אם אלו תמונות אחרות, מהווי העסק. מאחר ומדובר על עסק מתחיל, חשוב לשים דגש רב על היתרונות שעומדים לרשותו ביחס לאתרים ותיקים, בין אם זה באמצעות תוכן ובין אם זה דרך תמונות וסרטונים. 

איך משווקים עסק חדש דרך אתר תדמית?

מלבד מיתוג עסקים כמו התוכן והתמונות שמוצגות באתר, הרי חשוב מאוד שהאתר יפנה בצורה ישירה ברורה אל הגולשים שאמורים להיכנס אליו. האופן בו פונים אל הגולשים נועד לגרום להם לרצות, לא רק להיכנס לאתר אלא גם לרצות ליצור איתו קשר, לרכוש מוצרים ושירותים ממנו. 

חשוב כמובן שהגולשים יוכלו לעשות זאת בצורה מהירה, פשוטה, מבלי שיצטרכו לחפש איך ואיפה עושים את זה מצד אחד, ומצד שני, חשוב שהעסק ידע לחזור אליהם בזמן ולא לתת להם להמתין זמן רב. 

לפני סיום נדגיש, הקשר בין העסק לפעילות האתר חייב להתבצע בצורה מהירה, איכותית וישירה. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב לוגו לעסק – מקימים עסק חדש? כך תעצבו לו לוגו
אחד הרגעים המעניינים והמרגשים בחייו של עסק חדש, הוא הרגע בו מעצבים לו לוגו. הרי לוגו זה הפנים של העסק...
קרא עוד »
מרץ 15, 2021
קורס פייתון לילדים
שפת התכנות Python, היא שפת תכנות עוצמתית ורב-תכליתית שנמצאת בשימוש נרחב בתעשיית הטכנולוגיה. זוהי בחירה...
קרא עוד »
ינו 20, 2023
פיתוח אבטיפוס – האם זה הכרחי?
אב הטיפוס הוא האיטרציה הראשונה של מוצר. זהו "התרחיש האידיאלי" או "המקרה הטוב ביותר" עבור המוצר הזה. על...
קרא עוד »
פבר 28, 2023