למי כדאי ללמוד קורס סייבר

ללמוד קורס סייבר

עם התפתחות העולם הדיגיטלי אנחנו שומעים הרבה יותר כל פריצות שונות של האקרים או דליפת מידע אישי של משתמשים מאפליקציות שונות. וכדי לנסות ולהתמודד עם התופעה הזאת קיים ביקוש שהולך וגדל כל שנה לאנשי אבטחת מידע מוכשרים בעלי ידע וניסיון, על מנת לנסות ולבלום את התופעה עד כמה שאפשר. בתחום אבטחת המידע נדרש גם ידע טכני רחב במיוחד והיכרות עם המערכות והתשתיות השונות, בנוסף לידע בטכניקות שונות להגנה תקיפה ומחקר. 

מה לומדים בקורס?

קורס סייבר בצפון מורכב מכמה נושאים שונים, וממידע תיאורטי כמו גם התנסות מעשית בתחום הטכנולוגיה של אבטחת מידע. בין הנושאים שנלמדים הם: קיים פירוט על סוגי הרשתות מערכות ההפעלה והתקשורת השונות כדוגמת מייקרוסופט או WINDOWS. בנוסף למבוא לטכנולוגיית אבטחת מידע, כאשר נושא לדוגמא הוא מערכות ההגנה איתור והתראה השונות כגון חומת אש. לבסוף קיים דגש על טכניקות שונות להתמודדות עם תרחישים שונים של אתגרים ואיומי סייבר, בין היתר מפורטת כאן היכולת לזהות אירועי אבטחה שונים באמצעות מערכות איתור והתראה שונות, ויישום של מתודולוגיות טיפול באירועים בצורה טובה. 

למשל מהן סוגי הרשתות ומערכות ההפעלה השונות כדוגמת מייקרוסופט או WINDOWS, או מהן מערכות ההגנה איתור והתראה השונות כגון חומת אש. בנוסף קיים דגש על טכניקות שונות להתמודדות עם אתגרים ואיומי סייבר שונים, כמו יכולת זיהוי אירוע אבטחה על ידי מערכות איתור והתראה, ויישום של מתודולוגיות טיפול באירועים. 

למי מתאים קורס סייבר?

הקורס מיועד לאנשים שתחום הסייבר תמיד דיבר אליהם, אוהבים את התחום ורואים עצמם משתלבים בו בעתיד. לא קיימת כל דרישה לידע טכני קודם כלשהו, למרות רקע קודם מתמטיקה או תכנות הוא יתרון (בדקו כאן קורס תכנות ב-Java). קהל היעד ללימודי סייבר  יכול לנוע מטכנאי מחשבים מנוסים, אנשי תשתיות ותקשורת, ועד לחיילים משוחררים ללא ידע מתאים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

איך לעבוד בפיתוח תוכנה

איך לעבוד בפיתוח תוכנה

אחד התחומים החשובים והפופולאריים ביותר בעולם ההייטק בכלל ובפרט בתחום של תכנות תוכנות, מערכות ניהול, ומשחקים, הוא התחום של פיתוח תוכנה. כל חברה שעוסקת בפיתוח

קרא עוד »