אתר, שרות לקוחות טלפוני ושרות משלוחים: כך מנהלים עסק אונליין!

עסק אונליין

עסקים רבים מתנהלים באמצעות הרשת, כשכיום חברות, ארגונים ועסקים קטנים מחזיקים באתרי מכירה שדרכם הלקוחות יכולים לרכוש את המוצרים אונליין, ולקבל אותם עד לפתח הבית. כיצד מנהלים עסק מוצלח ברשת? ריכזנו כמה טיפים חשובים.

לקוחות לפני הכל

הקמתם חנות מקוונת, מילאתם אותה במוצרים ואף חיברתם את האתר לסליקת אשראי. קחו בחשבון שחוויית המשתמש צריכה להיות אופטימלית, ולכן יש להקדיש לכך את מלוא תשומת הלב. נוסף לחוויית המשתמש שבאתר, חשוב להעניק ללקוח שירות לקוחות ברמה גבוהה, כך שלא מספיק להיות זמינים אונליין, אלא שיש להיות זמינים עבור הלקוחות גם בטלפון. למעשה, שרות לקוחות בטלפון מחייב מרכזייה, גם אם מדובר בכמה שלוחות בודדות בלבד – זה מעניק תחושה של מקצועיות ומאפשר ללקוח להגיע לשלוחה הרלוונטית לו מבלי להמתין זמן ממושך על הקו.

שירות משלוחים מגוון

דואר ישראל הוא כבר מזמן לא האופציה היחידה לשילוח, ועל כן מומלץ להעניק ללקוחות כמה וכמה אפשרויות למשלוחים, החל ממשלוח רגיל דרך דואר ישראל, משלוח BOX IT ועד למשלוח עם שליח עד הבית. אפשרו ללקוח לבחור את הדרך האידיאלית עבורו לקבל את המוצרים שהוא רוכש דרך האתר. יש מי שיעדיפו לשלם מעט יותר ולקבל את המשלוח עד לפתח הבית, ויש שיעדיפו דואר רשום – כך או כך, מדובר בשירות שהוא בגדר חובה.

אל תתקמצנו במידע

אתר שמוכר הוא אתר שמעניק מידע רב לגולשים. אל תמעיטו במידע ונסו לתאר את המוצר כמה שיותר, תוך שאתם מוסיפים תמונות של הפריט בכמה וכמה זוויות. כמו כן, כדאי להוסיף עמודה של ביקורות מהגולשים, ולו כדי שהצרכנים יוכלו לקרוא את התרשמותם של מי שרכשו את המוצר בעבר.

טיפ: הוסיפו בעמוד המוצר טיפים שרלוונטיים לגולש, כאלה שיעודדו את הגולשים לרכוש את המוצר שלכם. נוסף לכך, מוטב להקים בלוג באתר, בו תוכלו לכתוב מאמרים מקצועיים בתחום – מה שעשוי להניע גולשים לרכישה.

 

כיום זה בהחלט מקובל שעסקים מנהלים חנויות מקוונות. הקפידו לנהל את האתר באופן מקצועי, ולספק לגולשים שירות משלוחים מגוון ושירות לקוחות זמין. בהצלחה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
Microsoft Dynmamics: האם זו מערכת מומלצת לעסק?
אם אתם רוצים לנהל את התהליכים העסקיים בארגון שלכם, אז מערכת כמו microsoft dynamics crm תוכל לעזור לכם עם שליטה...
קרא עוד »
יול 05, 2020
אילו עבירות מחשב קיימות?
עבירות מחשב או כפי שהן מכונות בשפה המקצועית משפטית עבירות סייבר צצות להן עם התקדמות התקשורת...
קרא עוד »
מאי 16, 2022
איך לתחזק את המדפסת שלכם בצורה הטובה ביותר
כאשר הומצא המייל אנשים רבים אמרו כי זוהי שירת הברבור של הדף המודפס. ואתם יודעים מה? אתם יכולים לראות...
קרא עוד »
נוב 28, 2018