קניית קישורים בתשלום – איך לעשות את זה נכון

קניית קישורים

כל מקדם אתרים מקצועי יודע כי לנושא קניית קישורים חיצוניים יש משקל גדול במיוחד בכל הנוגע להצלחת קידום האתר, וגם לצורך ביסוסו כאתר אמין ואיכותי עבור מנוע החיפוש של גוגל. גוגל מפעילה באופן קבוע אלגוריתם שתפקידו לשלוח זחלנים בכל רחבי הרשת, שהם אלו הסורקים את האתרים ודפי האינטרנט וכך בוחרים אילו תוצאות חיפוש להציג לגולשים על פי הביטוי או מילות המפתח שהם חיפשו.

נוסף על כך, לזחלנים יש תפקיד מהותי בעניין הצגת האתרים הרלוונטיים לגולשים, מכיוון שהם אלו שגם עושים את הסינון והבחירה המושכלת בין מיליוני האתרים שיש לבחירת האתרים הראויים להצגה עבור הגולשים ברשת. ככל שהאתרים יהיו יותר איכותיים, אמינים ובעלי ערך – כך הם יקבלו עדיפות להופיע בראש תוצאות החיפוש.

מדוע צריך לקנות קישורים

אחד מאותם פרמטרים שקובעים עבור הזחלנים כי מדובר באתר איכותי, הוא רשת הקישורים המובילים אל האתר. ככל שמדובר במגוון של קישורים המגיעים מאתרים אחרים שהם איכותיים, כך זה מעניק לגוגל את האסמכתא כי מדובר באתר טוב. מכיוון שמדובר על השגת קישורים מאתרים אחרים, יש צורך לעשות זאת באמצעות קניית קישורים מאתרים אחרים.

מכיוון שמדובר בנושא מהותי עבור האתר, חשוב לבצע את הקניית קישורים באופן מחושב על פי ההמלצות הבאות:

העדיפו אתרים גדולים וסמכותיים

כיום ניתן למצוא אינספור אתרי אינטרנט ברבי הרשת, בין אם מדובר על אתרים מסחריים גדולים, אתרי בלוגים, אתרי מידע המציעים שירותים או ביצוע פעולות אונליין, אתרים קטנים ונישתיים בתחום מסוים ועוד.

על מנת שהאתר שבבעלותכם יקבל תנועה איכותית לאתר, וגם יקבל אסמכתא מגוגל כי הוא איכותי וסמכותי עבור הגולשים, חשוב לבצע אליו קישורים דרך אתרים גדולים וכמה שיותר מוכרים ברשת. אתרים כאלו כבר קיבלו העדפה מסוימת מהגולשים ומגוגל, כך שהקישור אליהם רק יחזק את האתר שלכם.

בחרו אתרים בתחומים הרלוונטיים לאתר

חשוב להקפיד כי הקישורים החיצונים מאתרים אחרים וגדולים יהיו בתחומים חופפים לאתר שלכם, לדוגמה אם האתר שלכם עוסק בתחום הרכבים, לא הגיוני שהקישור היוצא שמוביל לאתר יהיה מאתר העוסק בתחום האופנה – לא משנה כמה גדול וסמכותי הוא.

קראו על: אופטימיזציה לאתרי אינטרנט

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קורס פייתון לילדים

שפת התכנות Python, היא שפת תכנות עוצמתית ורב-תכליתית שנמצאת בשימוש נרחב בתעשיית הטכנולוגיה. זוהי בחירה מצוינת עבור ילדים המעוניינים ללמוד כיצד לקודד, מכיוון שהוא קל

קרא עוד »