שינויים בעולם הפרסום בדיגיטל

שינויים בעולם הפרסום בדיגיטל

אין ספק כי עולם הפרסום עבר לא מעט שינויים בשנים האחרונות. אם בעבר היה מדובר על עולם שהתבסס בעיקר על פרסומות ברדיו, בטלוויזיה או בעיתונים, הרי שהיום ברור לכולם כי רוב הפרסום מתבצע אונליין. רוב האנשים מבלים חלק ניכר מזמנם ברשת האינטרנט, תוך כדי גלישה בין האתרים השונים וביקור ברשתות החברתיות השונות. לכן הגיוני להניח כי פרסום שמתבסס על הפלטפורמות האלו, יצליח להוביל לתוצאות איכותיות ויעילות יותר, מכל צורת פרסום אחרת. אך עם זאת, יש לזכור כי ישנם לא מעט שינויים בעולם הפרסום בדיגיטל, היות והן גוגל והן פייסבוק משנות כל הזמן את החוקים. לכן מי שמעוניין לפרסם את העסק שלו באחת מענקיות הדיגיטל האלו, אשר שולטות ב- 80% מעולם הפרסום אונליין, חייב להישאר מעודכן  וללמוד ממתחרים שכבר מפרסמים בגוגל או באפיק רלוונטי אחר.

שינויים בעולם הפרסום בדיגיטל – נקודות חשובות שכדאי לקחת בחשבון

קודם כל, חשוב לזכור כי רוב האנשים גולשים באינטרנט בזמנם הפנוי, בין אם מדובר על הפסקה מהעבודה או בזמן הנסיעה באוטובוס. ברוב המקרים הגלישה מתבצעת באמצעות המכשיר הנייד, לכן חייבת להיות התאמה מושלמת למובייל. רוב האתרים למשל, נגישים למובייל בדיוק עבור המטרה הזאת, היות ומרבית האנשים יעדיפו לבצע את הבירורים הראשוניים באמצעות המכשיר הנייד שלהם, במקום להדליק את המחשב ולחכות עד שהוא יעלה. מסיבות אלו בדיוק, כדאי לדעת כי כאשר מדובר על פרסום ממומן בגוגל, כדאי להשקיע בהעדפת מודעות למובייל. בצורה כזו, המודעה שלכם תהיה מוצגת יותר בגרסת המובייל, מאשר בגרסת הטאבלט או המחשב. כמו כן, כדאי להשתמש בשירותיו של מתכנן מילות המפתח, אשר מהווה כלי יעיל במיוחד בגוגל אדס. כלי זה מאפשר למצוא את הביטויים המתאימים ביותר עבור המודעה שלכם, תוך כדי התחשבות בתוכן שמוצג באתר שלכם או בהתאם לתחום הכללי. המטרה היא לבחור במילות חיפוש בעלות נפח חיפוש גבוה ותחרות נמוכה, אך עדיין להקפיד על מילות חיפוש רלוונטיות ככל הניתן.

לסיכום, ישנם לא מעט שינויים בעולם הפרסום בדיגיטל, לכן חשוב להיות מודעים לכך על מנת לעמוד בתחרות. רק מי שמקפיד להתעדכן בתחום, יוכל ליהנות מתוצאה מוצלחת ואיכותית יותר.

למדו אודות חבילות פרסום עסק קטן בדיגיטל ב- B144

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה שיווק ממוקד

כיום לכל חברה יש לא מעט אפיקי פרסום אפשריים לרבות הקמת בלוג ופרסום תכנים, פרסום על בסיס הקלקות, דיוור לרשימת תפוצה, רשתות חברתיות, כתבות אאוטבריין

קרא עוד »