כסא מחשב ארגונומי

על מנת להימנע מההשפעות השליליות של ישיבה לאורך זמן, יש צורך להשקיע בכיסא מחשב ארגונומי. הכיסאות הטובים ביותר יהיו מתכווננים ויציעו תמיכה לגב. יהיה להם גם בסיס רחב שמונע התהפכות בעת נשענים לאחור.

כסא מחשב ארגונומי נועד להפחית את העומס על הגב, הצוואר והכתפיים. כאשר אתה יושב על כיסא ארגונומי, עליך להישען מעט קדימה עם פלג הגוף העליון כדי שתוכל לשמור על עמדה זקופה.

אם יש לך עבודה בשולחן העבודה, אז חשוב לוודא שתחנת העבודה שלך מוגדרת כהלכה כדי שלא תפתח הפרעות שרירים ושלד. כיסא ארגונומי טוב יעזור להקל על הלחץ על הגב התחתון ועמוד השדרה תוך תמיכה באזור המותני.

הדרך הטובה ביותר למצוא את כיסא המחשב הארגונומי המתאים לעצמך היא לקחת בחשבון את התדירות שבה אתה משתמש בו וכמה זמן נמשך כל ישיבה. אם אתה משתמש בכסא רק לפרקי זמן קצרים, אז דגם זול יותר יספיק. עם זאת, אם אתה מבלה את רוב היום מול המחשב או אם אתה עובד מהבית כל יום, אז השקעה בדגם יקר יותר עשויה

על מנת להיות פרודוקטיבי, חשוב שיהיה שולחן וכיסא נוחים.

כסאות מחשב ארגונומיים של Comfortly מיועדים לפרקי זמן ארוכים מול המחשב. לרוב הם גבוהים יותר מכיסאות רגילים, עם משענת גב המספקת תמיכה לפלג הגוף העליון. עיצוב זה עוזר לשמור על עמוד השדרה שלך במצב ניטרלי כך שאתה לא מתכופף או מתכווץ בזמן ישיבה.

כיסא המחשב הארגונומי הטוב ביותר צריך להיות גם בעל משענות יד והגדרות גובה מתכווננות כדי להתאים לגבהים וסוגים שונים של שולחנות עבודה.

כיסא המחשב הארגונומי נועד לגרום למשתמש להרגיש בנוח בזמן שהוא יושב ועובד ליד שולחן העבודה. עיצוב הכיסא הוא כזה שהוא מספק תמיכה לגב, לצוואר, לזרועות ולרגליים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם