איך בוחרים מחשב נייח לגיימינג

מחשב נייח לגיימינג

היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של מחשבים מסוגים ומדגמים שונים, חלקם בסיסיים יותר ולכן מתאימים בעיקר לגלישה באינטרנט ולתוכנות אופיס שונות, בעוד אחרים עוצמתיים יותר, ולכן מתאימים לתוכנות כבדות יותר ולמשחקים. ישנם לא מעט אפשרויות לגבי מחשב נייח לגיימינג, כאשר כל אחד יכול לבחור את המחשב האידיאלי ביותר לתקציב ולצרכים שלו. עם זאת, כדאי להדגיש כי ישנם מחשבים ייעודיים עבור גיימרים, מחשבים אלו בעלי יכולות גבוהות יותר ממחשבים אחרים. מחשבי גיימרים מכילים מעבד עוצמתי יותר ונפח זיכרון גדול יותר, על מנת לאפשר זרימה חלקה וטבעית של המשחק. ללא היכולות הטכניות האלו, המשחק יהיה ברמה גרפית נמוכה יותר והוא עלול לסבול מאיטיות ואף להיתקע. 

טיפים לבחירת מחשב נייח לגיימינג

  1. כרטיס גרפי– הוא אחראי על הנראות של המשחק ועל הגרפיקה שלו. ככל שהכרטיס הגרפי יהיה איכותי וחדיש יותר, כך הנראות של המשחק תהיה גבוהה יותר והמשחק ירגיש מציאותי יותר. 
  2. זיכרון– רוב המשחקים החדשים דורשים כמות גדולה של זיכרון במחשב. מחשבים ישנים או לא עוצמתיים מספיק, יגרמו לשיבושים במשחק. לכן מומלץ לרכוש באתר speed4u מחשב בעל זיכרון רב ככל הניתן, כאשר המינימום למחשב גיימינג עומד על 8 ג'יגה בייט, אך העדיפות היא 32 ג'יגה או יותר.
  3. מעבד– המעבד אחראי על היכולת להריץ את המשחק בצורה רציפה ונטולת בעיות, לכן מעבד ישן או לא מספיק משוכלל, יגרום למשחק איטי ולא זורם. לכן חשוב לבחור מחשב בעל מעבד עוצמתי, שיוכל לעמוד בעומס של המשחק. 
  4. מסך– המסך חייב להיות איכותי ונוח לשימוש, היות ורוב הגיימרים יכולים להעביר שעות במשחק שלהם. לכן חשוב להשקיע במסך ברמה גבוהה, על מנת ליהנות מכל הפוטנציאל של המשחק. 
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

שירותי ענן

שירותי ענן

שירותי ענן היא שיטת המחשוב והתקשורת הפועלת בכל החברות הקטנות והגדולות כדי לטפל באופן הנכון במידע, בנתונים, בגיבוי ובקטגוריות רבות וחשובות. סוגי שירותי ענן  חברות

קרא עוד »
אביזרי מחשוב בזול

אביזרי מחשוב בזול

כאשר יש צורך לחדש ציוד עבור המחשב כדאי לראות את האופציות השונות באתר האינטרנט כדי לרכוש מוצרים איכותיים במחירים מוזלים. אביזרים עבור המחשב  המחשב הוא

קרא עוד »