איך להתכונן לבגרות במתמטיקה בזמן קורונה?

בגרות במתמטיקה

קורונה – מילה אחת, נגיף אחד והחיים של כולנו כמו עמדו מלכת. מוסדות הלימוד שבתו מפעילות, רשתות השיווק פעולות במתכונת מיוחדת, וחנויות שאינן מספקות מוצרים חיוניים נעולים. מרביתנו נעזרים בשירותי משלוחים עבור מוצרי צריכה ופריטים אחרים שנחוצים לנו. ובכל בית בישראל החיים עברו להילוך אחר, שונה. דומה כי זו שגרת חיים חדשה שמקיפה אותנו ומעמידה אותנו מול צורך להתמודד עם אתגרים מזן חדש.

ומה עם המבחנים?

אבל כולנו מבינים שיום אחד הדבר הזה יסתיים, וכולנו ננחת חזרה אל תוך החיים והשגרה הברוכה, זו שהייתה נראית לנו בעבר מובנת מאליה. ואז נצטרך להתמודד עם פערים ועם חסרים, ולדלג על כל מה שהפסדנו בימי הקורונה. כי אמנם שיעורי הכנה לבגרות מתמטיקה רבים הפסדנו, ובמקום ללמוד ולתרגל ישבנו בבית ואולי קראנו, בילינו או צפינו. אבל יום יבוא ויהיה עלינו להתמודד מול טופס של שאלות, תרגילים ובעיות. ואז שום דבר לא יעזור לנו. כי מתמטיקה זה מקצוע חשוב לחיים של כל אחד מאתנו. ואם לא נלמד – לא נדע. גם תירוץ בשם קורונה לא יוכל לקצר לנו את הדרך.

למידה עצמאית ומקוונת

הפתרון הזמין והמוצע לכל תלמיד באשר הוא, הוא למידה מקוונת. נכון, החופשה הכפויה הזו אינה מועילה לרמת הידע שלנו, אבל זה לא פותר אותנו מללמוד ומלהשקיע. כי הזמן שעובר לא יחזור, ואנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להעביר אותו באפס התקדמות ואפס למידה. לכן ההמלצה היא למצוא קורס מקצועי שיוכל להקנות לנו את הידע הנחוץ. קורסים מכווני מטרה שמכינים אותנו לבגרות במתמטיקה בצורה הכי יעילה ויסודית שיכול להיות, באווירה נעימה ועם תרגול נכון, כך נוכל לשפר יכולות ולהצליח במבחן הבגרות, ראו באתר זה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לומדה
מה עושים מעלי עסקים וארגונים שרוצים להעביר את ההדרכות הספציפיות שלהם לכמות גדולה של אנשים ובכללם,...
קרא עוד »
מרץ 14, 2022
הקמת תשתיות תקשורת מחשבים
תשתית תקשורת ומוצרי חיבור לרשת, מאפשרים העברת תקשורת למרחקים גדולים. ככל שמתעוררות יכולות תשתית...
קרא עוד »
יול 20, 2020
מחשבים ניידים
מחשבים ניידים הם קומפקטיים מספיק כדי לשאת אותם איתכם לכל מקום, אך מגוונים מספיק כדי להפעיל יישומים...
קרא עוד »
מאי 29, 2022