איך להתכונן לבגרות במתמטיקה בזמן קורונה?

בגרות במתמטיקה

קורונה – מילה אחת, נגיף אחד והחיים של כולנו כמו עמדו מלכת. מוסדות הלימוד שבתו מפעילות, רשתות השיווק פעולות במתכונת מיוחדת, וחנויות שאינן מספקות מוצרים חיוניים נעולים. מרביתנו נעזרים בשירותי משלוחים עבור מוצרי צריכה ופריטים אחרים שנחוצים לנו. ובכל בית בישראל החיים עברו להילוך אחר, שונה. דומה כי זו שגרת חיים חדשה שמקיפה אותנו ומעמידה אותנו מול צורך להתמודד עם אתגרים מזן חדש.

ומה עם המבחנים?

אבל כולנו מבינים שיום אחד הדבר הזה יסתיים, וכולנו ננחת חזרה אל תוך החיים והשגרה הברוכה, זו שהייתה נראית לנו בעבר מובנת מאליה. ואז נצטרך להתמודד עם פערים ועם חסרים, ולדלג על כל מה שהפסדנו בימי הקורונה. כי אמנם שיעורי הכנה לבגרות מתמטיקה רבים הפסדנו, ובמקום ללמוד ולתרגל ישבנו בבית ואולי קראנו, בילינו או צפינו. אבל יום יבוא ויהיה עלינו להתמודד מול טופס של שאלות, תרגילים ובעיות. ואז שום דבר לא יעזור לנו. כי מתמטיקה זה מקצוע חשוב לחיים של כל אחד מאתנו. ואם לא נלמד – לא נדע. גם תירוץ בשם קורונה לא יוכל לקצר לנו את הדרך.

למידה עצמאית ומקוונת

הפתרון הזמין והמוצע לכל תלמיד באשר הוא, הוא למידה מקוונת. נכון, החופשה הכפויה הזו אינה מועילה לרמת הידע שלנו, אבל זה לא פותר אותנו מללמוד ומלהשקיע. כי הזמן שעובר לא יחזור, ואנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להעביר אותו באפס התקדמות ואפס למידה. לכן ההמלצה היא למצוא קורס מקצועי שיוכל להקנות לנו את הידע הנחוץ. קורסים מכווני מטרה שמכינים אותנו לבגרות במתמטיקה בצורה הכי יעילה ויסודית שיכול להיות, באווירה נעימה ועם תרגול נכון, כך נוכל לשפר יכולות ולהצליח במבחן הבגרות, ראו באתר זה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחשב נייד מומלץ, מדריך בחירה
מאמר זה ידון במחשבים הניידים הטובים ביותר עבור סופרים. המאמר יספק סקירה קצרה של מה לחפש במחשב נייד...
קרא עוד »
אוק 24, 2022
איך לא ליפול במלכודת של קידום חאפרי?
קידום אתרים הוא תחום שוקק חיים שיש בו שחקנים פעילים לא מעטים. חלקם מקדמי אתרים מקצועיים ומובילים אשר...
קרא עוד »
אפר 28, 2019
שירותי מחשוב לעסקים שלא ידעתם שאתם צריכים
האם שירותי המחשוב לעסקים אותם אתם מקבלים הם בדיוק מה שאתם צריכים לתפקוד נכון של העסק שלכם? היום כבר...
קרא עוד »
ספט 05, 2019