מה היא תוכנת REVIT?

תוכנת REVIT

תוכנת REVIT, הינה תוכנה המשמשת במיוחד אדריכלים ומעצבים בכדי להוציא את הפרויקטים שלהם לאור. זוהי תוכנה מתוחכמת עם הרבה מאוד פונקציות ואהודה ביותר על אדריכלים. באמצעותה העבודה נעשית יעילה ומהירה יותר.

תוכנה אידיאלית למעצבים ואדריכלים

תוכנת REVIT מאפשרת לאנשי מקצוע אלה לתכנן בצורה מדויקת את הפרויקטים עליהם הם עובדים, ניתן גם לשתף עוד אנשים, אלה הקשורים לפרויקט כגון קבלנים או יזמים. באמצעות מרכיבי התוכנה מתקבלת התמונה המלאה. למעשה זהו כלי עזר המלווה את האדריכל או המעצב מתחילת העבודה ועד תומה.

מה מאפיין את התוכנה?

בניגוד לתוכנת אוטוקאד המאפשרת ליצור פרויקטים בדו מימד, כאן מדובר בתוכנה הרבה יותר מתקדמת, הייחוד שלה הוא התלת מימד. אולם חשוב מאוד לדעת כיצד לעבוד עם תוכנת REVIT על מנת לנצל את כל מה שהיא מציעה. אדריכלים ומעצבים יוכלו גם לשלב משתתפים אחרים. כל הנדרש לאדריכל נמצא תחת קורת גג אחת, מה שיוצר סדר וארגון ולכן היא יעילה, מהירה ומדויקת.

אפשרויות מידול

תוכנת  REVITמאפשרת גם למדל את שלל האלמנטים הקשורים לפרויקט כמו קירות, גגות, חלונות, תאורה, כלומר ירידה עד לפרטים הקטנים ביותר, ובזמן אמת ניתנים כל אלה לשינוי, עד רמת חומרי הגלם. יש בה גם הדמיה ממוחשבת ואנימציה.

תלת מימד

תוכנת REVIT הינה תוכנת תלת מימד, וזה מה שהופך אותה לכה ייחודית ומתקדמת (קראו על בלוקים לרוויט). בעזרתה וכלל האלמנטים והמרכיבים, עבודתו של האדריכל תהיה ממוקדת יותר. האלמנטים מבוססים על נתונים מובנים, מה שהופך את העבודה ליעילה ולא רק, היא דינמית ומשתנה. את קובץ העבודה אפשר כאמור לשתף עם גורמים נוספים, כך שקיים סנכרון מוחלט בין האדריכל לקבלנים, יזמים, מעצבים וכל מי שקשור לפרויקט.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אילו עבירות מחשב קיימות?

עבירות מחשב או כפי שהן מכונות בשפה המקצועית משפטית עבירות סייבר צצות להן עם התקדמות התקשורת הדיגיטלית בינינו בין אם מדובר בשליחת מיילים, פייסבוק, אינסטגרם,

קרא עוד »