דרכים לייצר סרטי תדמית קליטים

film-2643100_1920

כאשר אנו נגשים לייצר סרטי אנימציה לעסקים, אנו נרצה שיהיו בו את כל האלמנטים הדרושים לצורך הפקת סרט טוב כדי שימשוך כמה שיותר צרכנים לעסק שלנו אבל זה לא העיקר. רוב משמעות של סרט תדמית, הוא עבור נראות ונגישות הלקוחות הפוטנציאלים.

 

סרטוני אנימציה לעסקים – מי צריך את זה |

עסקים רבים המעוניינים להגיע ללקוחות פוטנציאלים, בשנים מתקדמים אלו, עם פרוץ הרשתות החברתיות כגון פייסבוק, לינקדאין, ואף למיילים, יצטרכו להשקיע בסרטון תדמית ראוי וראוותני ומושקע, שיעשה עבורם את עבודת השיווק הכה נחוצה לעסקים.

דרכים לייצר סרטי תדמית קליטים |

כמו בכל מסר שיווקי כלשהו שנרצה להעביר ללקוחות פוטנציאלים, כך גם בהפקת סרטון תדמית, הגדרה מדויקת של קהל היעד הינה צעד הכרחי בדרך להצלחה. 

טעות נפוצה שנתקלים בה בעת תהליך הפקת סרט תדמית, היא שלקוחות מבקשים לפנות בעזרת הסרט אותו הם רוצים ליצור, למספר קהלי יעד רבים. למשל צרכן הקצה של מוצר אותו אנו משווקים וגם לאנשי המכירות שאמורים לשווק אותו, או ילדים ומתבגרים. 

סרטוני אנימציה לעסקים, אמורים להיות קצרים וקולעים וללא כל התערבות של מוצר נלווה שאינו זה שאנו משווקים. קהל היעד לא יצפה בסרט ארוך ומייגע, כך שאתם תהיו חייבים לעשות אותו בצורה קצרה אך יחד עם זאת גם מאוד ממוקדת

עלות ההפקה של סרטים לעסקים |

לצורך הפקת סרטוני אנימציה לעסקים, נדרש לבצע מגוון של פעילויות שונות, כשבכל סרט יש לקבוע באופן מדויק, אם הן נדרשות או לא. הפעילויות השונות נקבעות ביחס לסוג וגודל החברה, ובעיקר – על פי תקציב שאותו הלקוח קבע לנו. 

גם העלות של כל פעילות ותנועה בהפקת הסרטון, משתנה בהתאם לתכולת הפעילות, הציוד הנדרש להפקת הסרטון, חברת ההפקה וכדומה.

מה ניתן להפיק בתקציב מוגבל? |

אפשרויות הפקה סרטים, הן רבות ומגוונות. מומלץ להתאים את תקציב הפקה הסרט לצרכים של כל עסק בנפרד. בתחום מחירים של בין 10 ל 5 אלף ₪, ניתן להפיק סרטים באורך 1 – 2 דקות וטיפה מעבר לכך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מפתח משחקים

פיתוח משחקים הוא תחום מורכב ומאתגר. קשה למצוא מפתח משחקים כמו מצוות קורל טכנולוגיות שלא נאלץ להתמודד עם האתגר ליצור משהו שהוא ייחודי, מהנה ומרתק. עם

קרא עוד »