מתי נכון ללמוד שפת תכנות

קורס תכנות לילדים

המקצועות הנחשבים של היום הם כבר ממש לא המקצועות שנחשבו בעבר. אם פעם ידענו כי רופא, עורך דין או שופט אלו הם המקצועות הנחשבים, הרי שהיום אנחנו נמצאים וחיים בעידן שונה לחלוטין. המקצועות הכי פופולאריים של היום הם דווקא בתחום ההייטק. אם אלו מתכנתים ואם הם בוני אתרים. יוצרי סרטים, אנימטורים או אפילו גרפיקאים. הם מקבלים היום מקום של כבוד והם נהנים מפרנסה מכובדת מאוד. הביקוש לכל אותם תחומי המקצוע הוא גבוה מאוד ורבים אכן פונים ללמוד את המקצועות הללו.

ממתי אפשר להתחיל ללמוד?

אז בעוד שאת המקצועות שנחשבו בעבר כמקצעות 'על' נהוג היה להתחיל למוד לאחר סיום חוק הלימודים, אחרי צבא ואחרי שראו את העולם, הרי שאת המקצועות של היום יכולים גם ילדים צעירים ללמוד. האמת היא שככל שמתחילים בגיל מוקדם יותר את הלימודים הללו, הרי שהחומר נקלט טוב יותר. כי בכל מה שקשור לעולם ההייטק, אנחנו יודעים כי הצעירים קולטים הכול הרבה יותר טוב והרבה יותר מהר.

(עיין ערך הרופא בקופת חולים שמנסה לשלוט על המחשב ולהנפיק באמצעותו מרשמים לחולה)

שפת התכנות היא לא שפה קלה

כל מי שעוסק בתכנות יודע לספר עד כמה קשה השפה הזו להבנה וכמה יש ללמוד עד שמצליחים לקלוט אותה ולהכיר אותה לעומק. אך כאן חשוב לדעת כי ככל שתיחשפו מוקדם יותר ובגיל צעיר יותר לשפת התכנות במסגרת קורס תכנות לילדים, אתם תצליחו להכיר אותה ואף לשלוט בה טוב יותר.

כך שאם הילדים שלכם פתוחים ללמוד קורס מחשבים לילדים והם רוצים להכיר את עולם המחשבים גם מהצד האחורי שלו כלומר מהצד של התכנות, הרי שזו בהחלט יכולה להיות הזדמנות מדהימה עבורם. הם יכירו את השפה מתוך למידה שהיא לא ממש מחייבת כי אחרי הכול הם עדיין ילדים והם לומדים את השפה כביכול כבדרך אגב. הם לא תמיד מבינים שאתם כהורים דוחפים אותם לכך על מנת שבבוא העת הם אכן יצליחו להיכנס אל תחום ההייטק בכל הכוח. הם כבר יגיעו מוכנים לגמרי מתוך היכרות טובה ואפילו שליטה מלאה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה שיווק ממוקד

כיום לכל חברה יש לא מעט אפיקי פרסום אפשריים לרבות הקמת בלוג ופרסום תכנים, פרסום על בסיס הקלקות, דיוור לרשימת תפוצה, רשתות חברתיות, כתבות אאוטבריין

קרא עוד »