היתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי

המאמר באדיבות GetMarketing

העולם שלנו הופך להיות מתוחכם וממוחשב יותר ויותר כאשר אנחנו עדם לכך כי מערכות רבות עוברות לפעול באמצעים דיגיטליים מתוחכמים.

אז אם עד היום הכרנו את כרטס הביקור הפיזי, זה העשוי נייר קשיח, הר שהיום יש לנו תא כרטיס הביקור הדיגיטלי. לכרטיס הביקור הדיגיטלי ישנם שלל יתרונות. הוא יעיל מאוד לעסק והוא למעשה מסייע בקידום שלו ובצמיחה המהירה שלו.

מהו אותו כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא כרטיס שמרכז את כל מה שהעסק צריך עבורו ועבור הלקוחות שלו. כרטיס הביקור מאפשר למעשה להתקשר עם בעל העסק באמצעות לחיצה אחת. אם זה משלוח מייל בצורה מהירה ואם זה ניווט אל בית העסק. כך גם קל מאוד להגיע אל הוואטסאפ או להיחשף אל הפייסבוק או האינסטגרם של העסק ובכך התקשורת של הלקוח מול בית העסק הופכת להיות קלה ומהירה.

מעבר לכך יכול הלקוח לשמור את הפרטים של בית העסק בין אנשי הקשר שלו על מנת שהוא יוכל בקלות להתקשר עמו ולקבל את מלוא האינפורמציה.

כרטיס הביקור מעניק את כל המידע על העסק

אפשר להרחיב את כל מידע על העסק כמו הוספת תמונות או סרטונים אשר אלו יעניקו ללקוח הפוטנציאלי את המידע המלא על העסק.

לקוחות ממליצים

כל עסק שיש לו לקוחות שממליצים עליו, הוא עסק שיכול להגיע רחוק. כרטיס הביקור יכול לכלול גם את המידע של הלקוחות כאשר בקליק אחד יוכל כל לקוח פוטנציאלי לקבל את כל חוות הדעת של הלקוחות האחרים של בית העסק כך שבאופן כזה העסק יוכל לצבור תאוצה.

על מנת שהעסק אכן יפיק את מירב התועלת מכרטיס הביקור חשוב להכין אותו במקום מקצועי ומנוסה. 

 

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם